You are at: Homepage > Media

Media

Also the general public has noticed Bambíno. You may find mentions of us in printed media, on the internet or in the television. Please, read what media write about us, look at TV records and you will know more about us.

City life

Podívejte se a přečtěte si článek o naší ředitelce vzdělávání a Bambínu, který vyšel v příloze MF DNES CITY LIFE.

Budupomahat.cz

Na webu budupomahat.cz v článku "Spolu do zaměstnání - projekt, který pomáhá již druhým rokem" nás organizace Letní dům označila jako silného spoluhráče v rámci sítě spolupracujících zaměstnavatelů.

Hospodářské noviny

Velký rozhovor s naším ředitelem provozu Tomášem Trnkou se objevil v Hospodářských novinách v rubrice Podnikání. Přečtěte si jeho "Success Story" o tom, co bylo před Bambínem a jak se vůbec naše Bambíno "rodilo".

Česká Televize - Šikulové

Naše dejvické Bambíno a hlavně Bambíní děti hrály hlavní roli v jednom z dílů populárního pořadu České televize Šikulové. Koukněte se, co všechno se jim podařilo vyrobit.

Česká Televize - Studio 6

Naše ředitelka vzdělávání Lucie Pivoňková byla ve Studiu 6 České televizi mluvit o předškolní výuce jazyků.

Česká Televize - Studio 6

Pokračování rozhovoru s Lucii Pivoňkovou ve Studiu 6 - tentokrát o letních jazykových kurzech.

Moje rodina a já

Rozhovor s naší ředitelkou vzdělávání Lucii Pivoňkovou o Bambínu v měsíčníku Moje rodina a já z roku 2013.

BabyWeb

Nově otevřené dejvické Bambíno nezůstalo bez povšimnutí ani online průvodci pro maminky BabyWeb.

BabyLuxury

Butiky Baby Luxury vydávající svůj vlastní magazín, který je tříjazyční, nás zařadil těsně po našem otevření do seznamu nejlepších škol a školek.

Cvrkot

Informační měsíčník pro Prahu 6 a okolí informoval o otevření prvního Bambína v roce 2009.

Šestka

Rozhovor s naší ředitelkou vzdělávání Lucii Pivoňkovou v novinách městské části Praha 6.

F.O.O.D.

Ještě před našim otevřením jsme se dostali do magazínu F.O.O.D., který naše otevření zmínila v Kaleidoskopu akcí, míst, chutí a nápadů.

News

7.3.2018

Rudolfinum

Today we went with our preschool friends to Gallery Rudolfinum. We attended the program „A story of an art piece.“ We learned something about the artist. We found out what is it like to be an artist, a curator and a visitor of an art gallery. In the end we built...
KIDS web
Enter

Bambino kindergarten

We have prepared a unique playful programme with emphasis on a healthy lifestyle and English or French. In our children-centered environment you can also find the pottery and art room, sauna and children´s kitchen. We support "smart, eco and organic approaches".

Bambino nursery school

In our nursery we provide full-day or half-day attendance, depending on your individual needs. Bambíno nursery environment is very pleasant and peaceful, adjusted to the children´s age. Children are looked after by our professional medical and teaching staff.