Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
30.5.2014

Zahradní slavnost

Letos se pan Bambíno rozhodl přivítat léto spolu s námořníky, a tak jsme vypluli lodí na Námořnickou zahradní slavnost. Během celého týdne příprav jsme pomalu začínali tušit, co nás čeká a již jsme nemohli dospat. Nachystali jsme si svá pruhovaná trička a Hurá na palubu! Hned u vstupu nás přivítala kapitánka Adélka a dala nám papírového Bambína. Na něj jsme dostávali razítka za splněné úkoly. Zvládli jsme vylovit velrybu z rozbouřeného oceánu, procvičili jsme svůj dech při foukání papírové loďky přes moře a také jsme zjistili, že z lodi lze vyrobit i výbornou svačinku :) Za naše úsilí a výkony jsme mohli vyrobit své vlastní námořnické tričko a vyfotit se s opravdovou námořnickou čepicí a pořádnými fousy… To budou kamarádi koukat!!! Už se moc těšíme co si na nás Bambíno připraví příští rok!
5.5.2014

Výlet do požární zbrojnice

V pondělí 5. května jsme navštívili hasičskou stanici v Praze Strašnicích. Jeli jsme tam autobusem, pak pěšky a děti byly nadšeny. Děti měly možnost prohlédnout si celou stanici, sednout si také do hasičského vozu, vyzkoušet si helmu a podívat se na hasičské oblečení. Páni hasiči nám také ukázali všechny hasičské hadice a veškeré vybavení auta připraveného na zásah. Nejzajímavější částí bylo vidět hasiče sjíždět dolů po požární tyči a vidět je v akci. Díky této prohlídce jsme měli možnost proniknout do skutečného života hasičů a být svědky nouzového volání.
16.4.2014

Výlet do domova seniorů

Ve středu 16. dubna jsme navštívili domov seniorů. Zazpívali jsme nějaké písničky, které jsme si připravili pro naše přátele z domova a měli jsme příležitost podívat se a pomazlit se s morčetem, které zde s nimi žije. Poté jsme společně vybarvovali omalovánky. Když jsme skončili, naši přátelé nám dali drobné dárečky, které pro nás vyrobili. Nakonec jsme je překvapili květinami, které jsme pro ně vyrobili. Moc jsme si návštěvu a čas strávený v domově seniorů užili a už se moc těšíme na další návštěvu.
18.2.2014

Výlet do technického muzea

Na výlet do technického muzea jsme se již dlouho těšili. Povídali jsme si celý týden o vynálezech, a tak jsme se nemohli dočkat, až je uvidíme. Cestu tramvají jsme zvládli jako zkušení výletníci. Před muzeem jsme si dali svačinku a pak už jsme jen obdivovali a poznávali. V muzeu jsme viděli letadla, rychlá a stará auta, opravdový létající balón a mnoho motorek. V jednom autě jsme se dokonce mohli i vyfotit. Největší zážitek máme z obří lokomotivy plné uhlí, která měla kola velká skoro jako celé Bambíno. Moc se nám líbilo také dřevěné kolo a modely stíhaček. Po prohlídce muzea jsme se rychle vydali na cestu zpět, jelikož jsme měli prázdná bříška a velký hlad. Plni zážitků i ze závěrečné jízdy tramvají jsme usnuli jako medvědi.
5.2.2014

Výlet do planetária

Vydali jsme se tramvají a poprvé nás čekal i přestup na Masarykově nádraží. Vše jsme zvádli bez problémů. V planetáriu nám paní uvaděčky daly vstupenky a posadily nás do velikých křesel. Na stropě kopule jsme se podívali na pohádku O rozpůlené hvězdě, která nás seznámila s koloběhem dne a noci a ukázala nám, co vše můžeme najít na hvězdné obloze. Pohádka se nám moc líbila a už se těšíme na další výlet!
6.12.2013

Peklo ve školce

V pátek ráno už byla školka plná čertíků a andělíčků, a tak jsme uspořádali velikou přehlídku. Pak jsme pomocí vařečky a velkého hrnce zamíchali všechny naše hříchy a zkusili jsme říct kamarádům, v čem se polepšíme. Potom už nás čekalo hledání zasloužené nadílky, na které jsme si pochutnali s kamarády. Mandarinky a sušená jablíčka krásně provoněly celou školku a my jsme si na závěr pořádně čertovsky zařádili na pekelné diskotéce.
31.10.2013

Halloween party

31. října jsme oslavili Halloween, všichni kamarádi přišli oblečeni do kostýmů. Měli jsme tu statečné kovboje, strašlivé kouzelníky, čarodějnice, krásné princezny, úžasného Buzze rakeťáka a další skvělé kostýmy. Během naší Halloweenské párty jsme měli módní přehlídku kostýmů, strašidelné disco, vykrajovali jsme dýně a dávali do nich svíčky. Rozsvícené dýně jsme pak dali před školku. Byla to strašidelná zábava!
24.9.2013

Výlet na dopravní hřiště

Náš úterní výlet na dopravní hřiště se nám povedl, všichni jsme si ho moc užili. Počasí nám přálo a odnesli jsme si spoustu zážitků i z cesty tramvají. Na dopravním hřišti nám vyprávěli o bezpečnosti na silnicích. Vyzkoušeli jsme si jízdu na kolech, koloběžkách a odrážedlech na „cvičné silnici“. Už teď se tešíme na další bezva zajímavé akce!
15.8.2013

Noční školka

První vinohradská noční školka se nám velmi povedla. Zúčastnili jsme se bálu na dvoře Rudolfa II. Vyrobili jsme si krásné kostýmy a málem protančili střevíce. Na královskou večeři jsme si s Eloise a Nikolou připravili palačinky s horou ovoce a šlehačky :-). Po rychlé sprše na nás čekala pohádka na dobrou noc a dlouhá cesta jen při svíčkách do naší postýlky. Ráno jsme si dali vydatnou snídani a pak jsme již uvítali naše malé kamarády. Užili jsme si spoustu legrace a už se zase těšíme na další noční školku pro statečné děti.
21.6.2013

Bambíní olympiáda

V pátek 21. června 2013 proběhla u nás ve školce Bambíní olympiáda. Počasí nám přálo, bylo krásně a teplo. Celá olympiáda měla 7 různých stanovišť. Všichni jsme byli moc šikovní a vysoutěžili jsme si zlaté medaile, které jsme si vyrobili z kartonu a keramiky. Na závěr bylo slavnostní předávání medailí na stupních vítězů a společné focení. Všichni jsme si olympiádu moc užili a již se těšíme na příští rok.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.