Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>
5.2.2014

Výlet do planetária

Vydali jsme se tramvají a poprvé nás čekal i přestup na Masarykově nádraží. Vše jsme zvádli bez problémů. V planetáriu nám paní uvaděčky daly vstupenky a posadily nás do velikých křesel. Na stropě kopule jsme se podívali na pohádku O rozpůlené hvězdě, která nás seznámila s koloběhem dne a noci a ukázala nám, co vše můžeme najít na hvězdné obloze. Pohádka se nám moc líbila a už se těšíme na další výlet!
6.12.2013

Peklo ve školce

V pátek ráno už byla školka plná čertíků a andělíčků, a tak jsme uspořádali velikou přehlídku. Pak jsme pomocí vařečky a velkého hrnce zamíchali všechny naše hříchy a zkusili jsme říct kamarádům, v čem se polepšíme. Potom už nás čekalo hledání zasloužené nadílky, na které jsme si pochutnali s kamarády. Mandarinky a sušená jablíčka krásně provoněly celou školku a my jsme si na závěr pořádně čertovsky zařádili na pekelné diskotéce.
31.10.2013

Halloween party

31. října jsme oslavili Halloween, všichni kamarádi přišli oblečeni do kostýmů. Měli jsme tu statečné kovboje, strašlivé kouzelníky, čarodějnice, krásné princezny, úžasného Buzze rakeťáka a další skvělé kostýmy. Během naší Halloweenské párty jsme měli módní přehlídku kostýmů, strašidelné disco, vykrajovali jsme dýně a dávali do nich svíčky. Rozsvícené dýně jsme pak dali před školku. Byla to strašidelná zábava!
24.9.2013

Výlet na dopravní hřiště

Náš úterní výlet na dopravní hřiště se nám povedl, všichni jsme si ho moc užili. Počasí nám přálo a odnesli jsme si spoustu zážitků i z cesty tramvají. Na dopravním hřišti nám vyprávěli o bezpečnosti na silnicích. Vyzkoušeli jsme si jízdu na kolech, koloběžkách a odrážedlech na „cvičné silnici“. Už teď se tešíme na další bezva zajímavé akce!
15.8.2013

Noční školka

První vinohradská noční školka se nám velmi povedla. Zúčastnili jsme se bálu na dvoře Rudolfa II. Vyrobili jsme si krásné kostýmy a málem protančili střevíce. Na královskou večeři jsme si s Eloise a Nikolou připravili palačinky s horou ovoce a šlehačky :-). Po rychlé sprše na nás čekala pohádka na dobrou noc a dlouhá cesta jen při svíčkách do naší postýlky. Ráno jsme si dali vydatnou snídani a pak jsme již uvítali naše malé kamarády. Užili jsme si spoustu legrace a už se zase těšíme na další noční školku pro statečné děti.
21.6.2013

Bambíní olympiáda

V pátek 21. června 2013 proběhla u nás ve školce Bambíní olympiáda. Počasí nám přálo, bylo krásně a teplo. Celá olympiáda měla 7 různých stanovišť. Všichni jsme byli moc šikovní a vysoutěžili jsme si zlaté medaile, které jsme si vyrobili z kartonu a keramiky. Na závěr bylo slavnostní předávání medailí na stupních vítězů a společné focení. Všichni jsme si olympiádu moc užili a již se těšíme na příští rok.
2.5.2013

Výlet do knihovny

Dnes jsme si užili výlet do knihovny. Cestu tramvají jsme hravě zvládli a paní knihovnice nás odměnila krásným a poučným povídáním o knihách. Víme již jak se k nim chovat, jak se o ně starat a kde si je můžeme půjčit. Dostali jsme krásné omalovánky a pro zájemce přihlášky do knihovny, které si mohou rodiče vyzvednout u paní učitelky. Moc se nám v knihovně líbilo a těšíme sena další návštěvu.
9.4.2013

Divadélko v Bambínu

Dnes k nám přijela paní s divadélkem, zahrála a zazpívala nám pohádku „O malé čarodějnici Malče“ . Hrála nám na kytaru, flétnu a na Orffovy nástroje. Malá čarodějnice byla popleta a ještě neuměla moc čarovat, takže jsme jí pomáhaly. Vyčarovaly jsme zvířátka, přivolaly déšť a zazpívaly jsme si spoustu českých písniček. Moc se nám to líbilo a i ty nejmenší z nás sledovaly divadélko se zaujetím. Moc se těšíme na další představení!
15.3.2013

Eko přednáška v našem Bambínu

V pondělí 11. března nás navštívila paní z EKODOMOVA a povídala nám o třídění odpadu. Ukázala nám pět různě barevných kontejnerů a pověděla nám, co do každého z nich patří. Poté nám připravila hru, kde jsme se učily poznávat druh odpadu a také kam bychom ho zařadily. Učily jsme se slovo RECYKLACE a ukazovaly jsme si, co se všechno dá vyrobit z již jednou použitého materiálu, což bylo pro nás velice zajímavé.
8.2.2013

Squinky, Dora a McQueen

Máme nové kamarády! K rybičkám přibyli Squinky, Dora a MacQueen. Jsou malý, hnědý, hýbou se moc pomalu a koukají na nás růžkami. Každý den je krmíme okurkou a salátem a rádi po nás lezou. Moc se jim u nás líbí a my je máme moc rádi, je s nimi mnoho legrace. Jsou to naší noví šnečí kamarádi, kterých jsme si minulý týden samé pojmenovaly!
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.