Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>
30.3.2016

Jesličkové řádění

Se začátkem jara jsme opět s radostí pozvali rodiče na Jesličkové řádění, kde mohli naši malí bambíní kamarádi ukázat, co všechno umí. Rodiče si mohli poslechnout písničky jako Holka modrooká, Pásla ovečky či vidět naši ranní rozcvičku Šašek. Po představení měli rodiče prostor, sami si s dětmi hrát. Tématem tentokrát byly vitamíny. A tak se tvořily obrázky z ovocných razítek, řádilo se mezi balonky či mlsaly špízy z ovoce dle vlastních chutí. Nakonec mohli rodiče ochutnat koláč pečený s láskou našimi dětmi. Všem se to moc líbilo a už teď se těšíme na podzimní řádění.
30.3.2016

Nursery entertainment

With the spring coming, we were very glad again to invite parents to the Nursery entertainment, where our little Bambíno friends could show them what they had learned. Parents could listen to the songs such as Holka modrooká (Blue-Eyed Girl) and Pásla ovečky (She Was Pasturing Sheep) or to watch our Šašek morning exercises. After the performance, parents could play with children themselves. This time the subject was vitamins. So we were creating pictures of fruit stamps or entertaining among the balloons or eating fruit skewers upon everybody’s taste. At the end, parents had a chance to taste a cake baked with love by our children. Everybody enjoyed the day and we’re already looking forward to the autumn entertainment.
18.3.2016

Vítání jara

Dnešní dopoledne bylo moc příjemné a magické, protože jsme se byli rozloučit se zimou, a to hozením Morany do potůčku. Magické to bylo v tom, že nám k tomu pomáhalo sluníčko, které se na nás celý dopoledne usmívalo. Proto jsme mohli jaro doopravdy přivítat a venku si zahrát spoustu zajímavých her. Připomněli jsme si, co je pro jaro typické, pozdravili jsme sluníčko cvičením jógy „Pozdravem slunce“ a zazpívali si několik jarních písniček. Na závěr jsme si vyrobili jarní louku plnou kytiček, které jsme vytvářeli obtiskováním vyřezaných tulipánů do brambor, a třeba slunečnici jsme si vyrobili za pomoci těstovin. Celé dopoledne bylo moc zábavné a doufáme, že nám od teď sluníčko bude zpříjemňovat každý den, když jsme ho tak hezky přivítali.
4.3.2016

Bláznivá párty

V pátek 4.3.2016 si Bambíno užilo úžasné BLÁZNIVÉ ráno plné aktivit a legrace. Mluvili jsme o předchozích bláznivých dnech, které jsme již v tomto týdnu měli (bláznivé účesy, bláznivé oblečení, blázniví učitelé, atd.). Děti si po školce střídaly různá stanoviště, kde si vyráběly příšerky, bláznivé účesy pomocí barev a brček, barevně zdobily sušenky v horní kuchyňce a tancovaly za doprovodu bongo bubínků v hudebně. Po splnění všech těchto aktivit se všichni děti i s jesličkami shromáždily a začala bláznivá taneční party. Byl to další skvělý den plný zábavy v Bambínu!
18.2.2016

Masopustní karneval

Dne 8. února proběhl masopustní karneval. Ve školce bylo možné potkat nejen princezny a víly, ale také berušky, lvy, hasiče, piráty, upíry a další pohádkové postavičky :-). Děti se naučily hlasovat a svou novou dovednost osvědčily v praxi při volbě nejnápaditějších masek. Dále se děti učily o tradicích a měly možnost si vyrobit spoustu hezkých výrobků – nejen na ozdobu, ale i k jídlu. Karneval si všichni náramně užili :-).
3.2.2016

Junioři za seniory

Dnes jsme prožili moc příjemné dopoledne. Sbalili jsme si batohy a vyrazili na mini výlet. Cestovali jsme tramvají a zopakovali jsme si dopravné značky. Školku jsme vyměnili za místo plné babiček a dědečku, kterým jsme vyčarovali úsměv na tváři. Ve školce jsme se naučili nové písničky a básničky, které jsme jim rádi zazpívali a oni nás zato obdařili potleskem. Byly i písničky na přání :-). Na závěr jsme si společně vyrobili kytičky ze dřívek, které jsme babičkám a dědečkům darovali za to, jak krásně jsme se v jejich společnosti cítili. Už teď se na naše další setkání těšíme :-).
20.1.2016

Divadlo s písničkami

Ve středu jsme měli v jesličkách divadlo. S holčičkou Zpívánkou a chlapečkem Jeníkem jsme si zazpívali naše oblíbené písničky, např. Já mám koně, Pásla ovečky a Šla Nanynka do zelí. U divadla jsme se i trošku protáhli, zatancovali jsme si a zaskákali. Teta, která nám hrála divadlo, nám půjčila různé hudební nástroje, na které jsme si zahráli. Moc se nám líbila tamburína a dřevěná hrací žabička.
14.1.2016

Výlet do planetárie

V pondělí a ve středu jsme s předškoláky a před-předškolními kamarády měli skvělou příležitost navštívit Planetarium v Praze, kde jsme se dívali na úžasný příběh o Aničce a Nebešťánkovi. Bylo to fascinující, pohádka nás obklopovala ze všech stran. Po pohádce, kde Anička prožívala dobrodružství s Nebešťánkem, který ji v létajícím talíři ukázal všechny planety ve Vesmíru, jsme se procházeli po interiéru Planetária, kde jsme zkoušeli různé vynálezy a viděli jsme pravý oblek kosmonauta. Báječně jsme si to užili.
21.12.2015

Vánoční trhy

Před Vánoci jsme navštívili vánoční trhy na Náměstí Míru. Jeli jsme tramvají z Bambína – jak zábavné! – když jsme tam dorazili, obešli jsme všechny stánky. Laskavý prodavač nám dokonce daroval vánoční zvonky. Viděli jsme vánoční stromek a betlém, vyfotili jsme se se sněhulákem a dokonce jsme měli soukromou prohlídku kostela sv. Ludmily. Malý výlet s našimi kamarády z Bambína, při kterém jsme viděli spoustu zajímavých míst, byl opravdu zábavný!
27.11.2015

Dva sněhuláci o Vánocích

V pátek do jesliček přijelo Liduščino divadlo a přivezlo k nám dva srandovní sněhuláky. Divadélko se neslo v duchu zimy a Vánoc. Sněhuláci se společně s námi snažili zachránit ducha Vánoc před samotným čertem. Za pomoci vánočních koled a statečnosti sněhuláků a kamarádů se nám Vánoce podařilo zachránit. Na závěr jsme si společně zatančili a zazpívali a sněhulákům zamávali a popřáli krásné Vánoce.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.