Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
18.2.2016

Masopustní karneval

Dne 8. února proběhl masopustní karneval. Ve školce bylo možné potkat nejen princezny a víly, ale také berušky, lvy, hasiče, piráty, upíry a další pohádkové postavičky :-). Děti se naučily hlasovat a svou novou dovednost osvědčily v praxi při volbě nejnápaditějších masek. Dále se děti učily o tradicích a měly možnost si vyrobit spoustu hezkých výrobků – nejen na ozdobu, ale i k jídlu. Karneval si všichni náramně užili :-).
3.2.2016

Junioři za seniory

Dnes jsme prožili moc příjemné dopoledne. Sbalili jsme si batohy a vyrazili na mini výlet. Cestovali jsme tramvají a zopakovali jsme si dopravné značky. Školku jsme vyměnili za místo plné babiček a dědečku, kterým jsme vyčarovali úsměv na tváři. Ve školce jsme se naučili nové písničky a básničky, které jsme jim rádi zazpívali a oni nás zato obdařili potleskem. Byly i písničky na přání :-). Na závěr jsme si společně vyrobili kytičky ze dřívek, které jsme babičkám a dědečkům darovali za to, jak krásně jsme se v jejich společnosti cítili. Už teď se na naše další setkání těšíme :-).
20.1.2016

Divadlo s písničkami

Ve středu jsme měli v jesličkách divadlo. S holčičkou Zpívánkou a chlapečkem Jeníkem jsme si zazpívali naše oblíbené písničky, např. Já mám koně, Pásla ovečky a Šla Nanynka do zelí. U divadla jsme se i trošku protáhli, zatancovali jsme si a zaskákali. Teta, která nám hrála divadlo, nám půjčila různé hudební nástroje, na které jsme si zahráli. Moc se nám líbila tamburína a dřevěná hrací žabička.
14.1.2016

Výlet do planetárie

V pondělí a ve středu jsme s předškoláky a před-předškolními kamarády měli skvělou příležitost navštívit Planetarium v Praze, kde jsme se dívali na úžasný příběh o Aničce a Nebešťánkovi. Bylo to fascinující, pohádka nás obklopovala ze všech stran. Po pohádce, kde Anička prožívala dobrodružství s Nebešťánkem, který ji v létajícím talíři ukázal všechny planety ve Vesmíru, jsme se procházeli po interiéru Planetária, kde jsme zkoušeli různé vynálezy a viděli jsme pravý oblek kosmonauta. Báječně jsme si to užili.
21.12.2015

Vánoční trhy

Před Vánoci jsme navštívili vánoční trhy na Náměstí Míru. Jeli jsme tramvají z Bambína – jak zábavné! – když jsme tam dorazili, obešli jsme všechny stánky. Laskavý prodavač nám dokonce daroval vánoční zvonky. Viděli jsme vánoční stromek a betlém, vyfotili jsme se se sněhulákem a dokonce jsme měli soukromou prohlídku kostela sv. Ludmily. Malý výlet s našimi kamarády z Bambína, při kterém jsme viděli spoustu zajímavých míst, byl opravdu zábavný!
27.11.2015

Dva sněhuláci o Vánocích

V pátek do jesliček přijelo Liduščino divadlo a přivezlo k nám dva srandovní sněhuláky. Divadélko se neslo v duchu zimy a Vánoc. Sněhuláci se společně s námi snažili zachránit ducha Vánoc před samotným čertem. Za pomoci vánočních koled a statečnosti sněhuláků a kamarádů se nám Vánoce podařilo zachránit. Na závěr jsme si společně zatančili a zazpívali a sněhulákům zamávali a popřáli krásné Vánoce.
9.11.2015

Výlet do lékárny

Ve čtvrtek ráno jsme se s kamarády přivítali na ranním povídání písničkami a řekli jsme si, co nás dneska čeká. Dozvěděli jsme se, že půjdeme navštívit lékárnu, která se nachází vedle našich jesliček. V lékárně nás přivítaly paní lékarnice. Povídaly si s námi o tom, co si v lékárně můžeme s rodiči koupit. Dostali jsme na ochutnání výborný čarodějný sirup, po kterém nám zmizí všechny bacily. Poté nás paní lékarnice zavedly do zadní části lékárny, kde jsme si mohli sami vyrobit naši vlastní mastičku.
16.10.2015

Námořník Bořík na cestě kolem světa

Do našich jesliček přijelo divadlo. Poslechli jsme si pohádku o námořníkovi Boříkovi a společně jsme se vydali na cestu kolem světa. Na naší cestě jsme potkali spoustu zajímavých věcí, nová zvířátka, kulturu, lidi a také jsme si vyzkoušeli hru na různé nástroje, pořádně si zatancovali i zazpívali a užili si spousty legrace!
13.10.2015

Nechci kazy

S dětmi jsme měli návštěvu, a to paní dentistku. Paní nás seznámila s tím, kolik máme zoubků, jak se jmenují a jak bychom měli o svůj chrup pečovat. Také jsme si připomněli, jaké potraviny jsou pro naše zoubky dobré a které nám škodí. Nakonec jsme si na zvětšeném modelu nacvičili správnou manipulaci s kartáčkem a sami si sestrojili pusu plnou zoubků. Jsme zase o něco chytřejší!
8.10.2015

Školka v přírodě

V pondělí 5.10.2015 jsme se společně s dráčkem Fráčkem vydali na školku v přírodě. Strávili jsme tu tři dny plné zábavy a dobrodružství. Poznávali jsme různé stromy, plody a přírodniny (třešeň, ořech, túje, jeřabina, skalník apod.) S dráčkem Fráčkem jsme řádili na farmě, v parku a naučil nás i krásné básničky a písničky. Druhý den nás čekalo nemilé překvapení – dopis od lesních skřítků, ve kterém se psalo, že dráčka Fráčka uvěznili v lese. Popleta zapomněl, jak se v lese chováme (že nejsme hluční a odpadky patří do kontejneru, a ne do lesa). My jsme však byli odhodláni ho zachránit a vydali jsme se do lesa plného nástrah a úkolů. Byli jsme stateční, všechno jsme zvládli a dráčka zachránili. Večer jsme naše dobrodružství zakončili opékáním špekáčků a diskotékou. Na školku v přírodě budeme ještě dlouho vzpomínat a víme, že my ani dráček Fráček už pravidla lesa nezapomeneme.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.