Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>
31.1.2017

Divadélko

V úterý nás přijelo navštívit divadlo.Společně s malým námořníčkem jsme obepluli svět a podívali se, kde žijí jaká zvířátka a zpívali si veselé zvířecí písničky za doprovodu kytary, flétny a dalších hudebních nástrojů. Všem se nám moc líbilo.
26.1.2017

Lego education

Dnes za námi do školky přišly tři hodné tety, které s sebou měly několik velkých boxíků. Byli jsme velmi zvědaví, co se v boxíkách nachází a co nás čeká. Měli jsme velkou radost, když jsme objevili hromady lega. Dostali jsme za úkol postavit domečky pro zvířátka. Stavění z kostiček nás velmi bavilo a celý program jsme si moc užili. 
23.1.2017

Výlet do národního muzea

Bambíňata se v pondělí a úterý vydala prozkoumat palubu Noemovy archy. Kromě nás se na palubě ocitla zvířata z celého světa, a my tak měli možnost poznat i ty, které známe jen z knížek. Bylo moc příjemné v tomto mrazivém počasí vyplout na širý oceán a prozkoumat všechny kouty světa
19.1.2017

Galerie DOX

Dnes 19.1. se naši předškoláci vydali na výlet do Centra současného umění DOX. V centru jsme se setkali s našimi kamarády z Dejvic a rozdělili jsme se na dvě skupinky. Na začátku programu jsme dostali za úkol sestavit puzzle, které nám daly menší nápovědu, abychom zjistili, k čemu vlastně budova centra sloužila v minulosti. Poté jsme se vydali na prohlídku celé galerie. Po prohlédnutí všech zajímavostí jsme si společně nakreslili návrh vlastní továrny a na závěr si i tu svoji továrnu vyrobili. Než jsme se vydali zpět do školky na oběd, nemohli jsme vynechat návštěvu obrovské vzducholodi. Byl to velmi hezký a zajímavý výlet, který se všem moc líbil.
9.1.2017

Výlet do hvězdárny

Naši předškoláci se dnes 9.1. vydali na výlet do hvězdárny na Petříně. Na zastávce Újezd jsme se potkali s našimi kamarády z Dejvic a vyjeli lanovkou nahoru na Petřín. Prošli jsme se parkem, posilnili jsme se svačinkou a teplým čajem a užili si koulovačku a dělání andělíčků ve sněhu. Ve hvězdárně nás přivítala moc milá paní Jindra, která nám ukázala hvězdárnu včetně kopule a dalekohledů. V dalekohledu jsem se mohli podívat zblízka na Petřínskou rozhlednu. Dále nám paní Jindra ukázala, jak vypadají planety naší sluneční soustavy a na závěr jsme si zahráli menší divadýlko jak malý mimozemšťánek cestoval kolem Slunce Země a Měsíce. Výlet jsme si moc užili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací ohledně vesmíru.
6.1.2017

Lego education

Dnes jsme se proměnili ve stavitele. Navštívily nás tety Pája a Bára, které nám donesly spoustu lega. Naučily nás stavět padací mosty přes řeku, závodní formule, zvířátka, lodě... Užili jsme si spoustu zábavy při stavění i hraní.
20.12.2016

Adventní návštěva kostela

S kamarády jsme vyrazili na návštěvu předvánočního kostela. Viděli jsme jak se staví betlém a poznali jsme šest českých svatých. Celý kostel jsme si prohlédli, dokonce jsme se podívali i do krypty, kde jsme se ze začátku trochu báli, ale nakonec to byl skvělý zážitek. 
16.12.2016

Zdobení stromečku

Vánoce se blíží a i my v Bambínu jsme si užili krásné předvánoční dopoledne. V pátek jsme ochutnali výborné vanilkové rohlíčky, které jsme sami připravili a za zpěvu našich oblíbených koled jsme ozdobili stromeček. V celé školce panuje vánoční atmosféra, Ježíšek už může přijít! :-)
30.11.2016

Vystoupení předškoláků

Ve středu 30. listopadu nám Bambíni předškoláci z české i anglické skupinky předvedli velkolepé představení v opravdovém divadle! Všichni tvrdě a dlouho nacvičovali taneční sestavy i písničky, dokonce vytvořili i školní třídu s malými českými a anglickými učiteli, kteří rodičům ukázali jak to vypadá ve velké škole. Díky tomuto představení mohli děti ukázat jejich jedinečné tvůrčí schopnosti. Tvrdá práce dětí se však velice vyplatila! :-) Už teď se těšíme na jarní představení a doufáme, že vy také!
24.11.2016

Výlet na Parukářku

Jelikož nás dneska bylo maličko, rozhodli jsme kamarády vzít na dětské hřiště na Parukářce. Jeli jsme dvě zastávky autobusem, což se dětem hrozně líbilo. Na hřišti bylo tolik krásných a zajímavých prolízaček, houpaček a klouzaček, že se nám vůbec nechtělo zpátky. Výlet se nám moc líbil a určitě si ho ještě zopakujeme.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.