Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
30.11.2016

Vystoupení předškoláků

Ve středu 30. listopadu nám Bambíni předškoláci z české i anglické skupinky předvedli velkolepé představení v opravdovém divadle! Všichni tvrdě a dlouho nacvičovali taneční sestavy i písničky, dokonce vytvořili i školní třídu s malými českými a anglickými učiteli, kteří rodičům ukázali jak to vypadá ve velké škole. Díky tomuto představení mohli děti ukázat jejich jedinečné tvůrčí schopnosti. Tvrdá práce dětí se však velice vyplatila! :-) Už teď se těšíme na jarní představení a doufáme, že vy také!
24.11.2016

Výlet na Parukářku

Jelikož nás dneska bylo maličko, rozhodli jsme kamarády vzít na dětské hřiště na Parukářce. Jeli jsme dvě zastávky autobusem, což se dětem hrozně líbilo. Na hřišti bylo tolik krásných a zajímavých prolízaček, houpaček a klouzaček, že se nám vůbec nechtělo zpátky. Výlet se nám moc líbil a určitě si ho ještě zopakujeme.
7.11.2016

Halloween

Konec října jsme oslavili Halloweenem. Naše Bambíno se na jeden den proměnilo v příbytek nejrůznějších strašidel, hrdinů a kouzelných bytostí. Uspořádali jsme si strašidelnou diskotéku, kde jsme si zatancovali a zaskákali. Zahráli jsme si halloweenské kuželky, na zahradě jsme vydlabali dýni. Němému duchovi Hugovi jsme přilepovali hrůzunahánějící „BOO“ a „HUU“. Z oranžových víček jsme si vyskládali dýně. A především jsme si to strašení pořádně užili.
24.10.2016

Výlet do knihovny

V pátek jsme se vydali do knihovny, kde slavil medvídek Pú 90 let. Čekaly nás stanoviště, kde jsme plnili úkoly a pak jsme si odnesli moc krásnou záložku do svých knížek a skvělou náladu.
17.10.2016

Školka v přírodě

Přišel podzim a my jsme se opět vypravili poznávat krásy přírody na naši oblíbenou farmu. Tentokrát jsme prožívali dobrodružství s naší kamarádkou liškou, se kterou jsme plnili úkoly v lese a dokonce jsme našli poklad. I přes pochmurné počasí jsme si to krásně užili a těším se na jaro, až zase vyrazíme :-).
30.9.2016

Nauč se mi rozumět

Dnes jsme měli v Bambínu speciální prezentaci, ve které jsme mohli poznat nové zvířecí kamarády. Seznámili jsme se s Rozárkou, velmi chytrým a přátelským pejskem, který nám předvedl mnoho triků. Někteří z nás se dokonce stali součástí představení! Naučili jsme se jak poznat, jestli je pejsek v klidu, hladový nebo dokonce naštvaný. Potom jsme viděli velkou a děsivou strašilku, ale naše děti byli natolik statečné, že si ji i vzali do rukou. Na závěr jsme také poznali velkého hada. Bylo to úžasné, vzdělávací dopoledne a skvělý způsob jak uzavřít náš týden o zvířecích kamarádech. :-)
22.7.2016

Přespání v Bambínu

Ve středu si nás nevyzvedly maminky, jako obvykle, ale zůstávali jsme ve školce i přes noc. Paní učitelky se proměnily v indiány "Velkou nohu" a "Dlouhou ruku" a přivítaly nás indiánskou pohádkou, díky které, jsme se dozvěděli, kde se indiáni vlastně na Zemi vzali. Postupně jsme se měnili v indiány i my. Nejdříve jsme si nabarvili obličeje, přejmenovali se a vyrobili si čelenku s péry. Zahráli jsme si pár her a protáhli se před večerním lovem. Bizona jsme bohužel neulovili, tak jsme se museli spokojit se špagetami :-) Jak se postupně stmívalo, omyli jsme své rudé tváře, převlékli se do pyžámek a po pohádce o Pocahontas, jsme si zalezli do vigvamu a spokojeně jsme si nechali zdát o maminkách, tatíncích a dobrodružstvím nabitém dni. Nový den jsme přivítali s úsměvem, posnídali samé dobroty a jelikož jsme byli opravdu stateční, dostali jsme od "Velké nohy" a "Dlouhé ruky" diplom a indiánský poklad.
20.6.2016

Junioři za seniory

Byli jsme se rozloučit se seniory v domově důchodců, protože příští rok z nás už budou velcí školáci.  Přinesli jsme jim dárky (malovaného motýlka) a připravili si pro ně zajímavý program, plný českých i anglických písniček, který ocenili velkým potleskem. Zavzpomínali si, jak jsme byli malí, když jsme tam přišli poprvé, jak jsme vyrostli a co všechno už umíme. Společně jsme si vyrobili krásny kytičkový náhrdelník a papírové srdíčko. Na závěr jsme si procvičili prstíčky při vybarvovaní několik omalovánek. Bylo to moc hezké dopoledne a samozřejmě nechybělo ani povození na vozíčku, z kterého jsme měli velkou radost :-).
1.6.2016

Školka v přírodě

Školky v přírodě „S pejskem a kočičkou“ jsou za námi a my jsme si užili spoustu legrace. Pejsek s kočičkou nás doprovázeli celým naším pobytem – dělali jsme si společně dort, vyráběli pro kočičku krásné šaty, tvořili leporelo a psali dopis pro maminku a tatínka. Zažili jsme i hodně dobrodružství, když nám maškarní pejsek ukradl náš dort a museli jsme ho jít hledat. Překonávali jsme různé, pejskem připravené nástrahy v lese, abychom ho dostali zpátky. Samozřejmě, že se nám to i povedlo :-) a všechno jsme oslavili diskotékou. Bylo to moc příjemné a už se všichni na příští školku v přírodě těšíme. 
24.5.2016

Botanická zahrada

V pondělí 23. 5. jsme se předškoláky vydali na výlet do Botanické zahrady v Troji. Rázem jsme byli obklopeni různobarevnými kvítky a krásnou vůní, která lákala i místní včelky a čmeláky. První zastávka nás čekala u nejvyššího stromu na světě - sekvojovce. Dále jsme si prohlédli zkamenělé kmeny, obdivovali obrovské borovice a zkoumali smůlu, která z nich vytékala. Navštívili jsme i japonskou zahradu, ve které byly vystavené bonsaje, pozorovali jsme potůčky a bambusy. Dokonce jsme objevili i stopu dinosaura. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o rostlinkách, viděli jsme i některé, které už známe ze školky. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na další.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.