Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
16.2.2017

Masopust

Minulý týden jsme měli ve školce Masopust a užili si mnoho zábavy. Poprvé jsme slavili multikulturní masopust, takže děti měli možnost obléknout se do kostýmů různých národností. Program se skládal ze dvou výtvarných aktivit - masopustní maska a maska do ruky, a módní přehlídka, při které měly děti možnost ukázat své kostýmy a vyfotit se. Byl to další super den v Bambínu!
6.2.2017

Workshop stolování

V pondělí 6.2. nás přišli do Bambína navštívit lektoři z Muzea gastronomie, kteří si pro nás přichystali workshop o stolování. Na začátku jsme se dozvěděli něco o historii stolování, ukázali jsme si jak se stoluje v různých zemích světa a nakonec jsme si sami mohli hravou formou vyzkoušet připravit slavnostní tabuli. Naučili jsme se správně ukládat příbory na stůl a také máme používat látkový a papírový ubrousek. Dovednosti, které jsme se naučili na workshopu jsme hned mohli vyzkoušet u obídka a zjistili jsme, že stolování může být i zábava.
31.1.2017

Divadélko

V úterý nás přijelo navštívit divadlo.Společně s malým námořníčkem jsme obepluli svět a podívali se, kde žijí jaká zvířátka a zpívali si veselé zvířecí písničky za doprovodu kytary, flétny a dalších hudebních nástrojů. Všem se nám moc líbilo.
26.1.2017

Lego education

Dnes za námi do školky přišly tři hodné tety, které s sebou měly několik velkých boxíků. Byli jsme velmi zvědaví, co se v boxíkách nachází a co nás čeká. Měli jsme velkou radost, když jsme objevili hromady lega. Dostali jsme za úkol postavit domečky pro zvířátka. Stavění z kostiček nás velmi bavilo a celý program jsme si moc užili. 
23.1.2017

Výlet do národního muzea

Bambíňata se v pondělí a úterý vydala prozkoumat palubu Noemovy archy. Kromě nás se na palubě ocitla zvířata z celého světa, a my tak měli možnost poznat i ty, které známe jen z knížek. Bylo moc příjemné v tomto mrazivém počasí vyplout na širý oceán a prozkoumat všechny kouty světa
19.1.2017

Galerie DOX

Dnes 19.1. se naši předškoláci vydali na výlet do Centra současného umění DOX. V centru jsme se setkali s našimi kamarády z Dejvic a rozdělili jsme se na dvě skupinky. Na začátku programu jsme dostali za úkol sestavit puzzle, které nám daly menší nápovědu, abychom zjistili, k čemu vlastně budova centra sloužila v minulosti. Poté jsme se vydali na prohlídku celé galerie. Po prohlédnutí všech zajímavostí jsme si společně nakreslili návrh vlastní továrny a na závěr si i tu svoji továrnu vyrobili. Než jsme se vydali zpět do školky na oběd, nemohli jsme vynechat návštěvu obrovské vzducholodi. Byl to velmi hezký a zajímavý výlet, který se všem moc líbil.
9.1.2017

Výlet do hvězdárny

Naši předškoláci se dnes 9.1. vydali na výlet do hvězdárny na Petříně. Na zastávce Újezd jsme se potkali s našimi kamarády z Dejvic a vyjeli lanovkou nahoru na Petřín. Prošli jsme se parkem, posilnili jsme se svačinkou a teplým čajem a užili si koulovačku a dělání andělíčků ve sněhu. Ve hvězdárně nás přivítala moc milá paní Jindra, která nám ukázala hvězdárnu včetně kopule a dalekohledů. V dalekohledu jsem se mohli podívat zblízka na Petřínskou rozhlednu. Dále nám paní Jindra ukázala, jak vypadají planety naší sluneční soustavy a na závěr jsme si zahráli menší divadýlko jak malý mimozemšťánek cestoval kolem Slunce Země a Měsíce. Výlet jsme si moc užili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací ohledně vesmíru.
6.1.2017

Lego education

Dnes jsme se proměnili ve stavitele. Navštívily nás tety Pája a Bára, které nám donesly spoustu lega. Naučily nás stavět padací mosty přes řeku, závodní formule, zvířátka, lodě... Užili jsme si spoustu zábavy při stavění i hraní.
20.12.2016

Adventní návštěva kostela

S kamarády jsme vyrazili na návštěvu předvánočního kostela. Viděli jsme jak se staví betlém a poznali jsme šest českých svatých. Celý kostel jsme si prohlédli, dokonce jsme se podívali i do krypty, kde jsme se ze začátku trochu báli, ale nakonec to byl skvělý zážitek. 
16.12.2016

Zdobení stromečku

Vánoce se blíží a i my v Bambínu jsme si užili krásné předvánoční dopoledne. V pátek jsme ochutnali výborné vanilkové rohlíčky, které jsme sami připravili a za zpěvu našich oblíbených koled jsme ozdobili stromeček. V celé školce panuje vánoční atmosféra, Ježíšek už může přijít! :-)
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.