Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
9.1.2017

Výlet do hvězdárny

Naši předškoláci se dnes 9.1. vydali na výlet do hvězdárny na Petříně. Na zastávce Újezd jsme se potkali s našimi kamarády z Dejvic a vyjeli lanovkou nahoru na Petřín. Prošli jsme se parkem, posilnili jsme se svačinkou a teplým čajem a užili si koulovačku a dělání andělíčků ve sněhu. Ve hvězdárně nás přivítala moc milá paní Jindra, která nám ukázala hvězdárnu včetně kopule a dalekohledů. V dalekohledu jsem se mohli podívat zblízka na Petřínskou rozhlednu. Dále nám paní Jindra ukázala, jak vypadají planety naší sluneční soustavy a na závěr jsme si zahráli menší divadýlko jak malý mimozemšťánek cestoval kolem Slunce Země a Měsíce. Výlet jsme si moc užili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací ohledně vesmíru.
6.1.2017

Lego education

Dnes jsme se proměnili ve stavitele. Navštívily nás tety Pája a Bára, které nám donesly spoustu lega. Naučily nás stavět padací mosty přes řeku, závodní formule, zvířátka, lodě... Užili jsme si spoustu zábavy při stavění i hraní.
20.12.2016

Adventní návštěva kostela

S kamarády jsme vyrazili na návštěvu předvánočního kostela. Viděli jsme jak se staví betlém a poznali jsme šest českých svatých. Celý kostel jsme si prohlédli, dokonce jsme se podívali i do krypty, kde jsme se ze začátku trochu báli, ale nakonec to byl skvělý zážitek. 
16.12.2016

Zdobení stromečku

Vánoce se blíží a i my v Bambínu jsme si užili krásné předvánoční dopoledne. V pátek jsme ochutnali výborné vanilkové rohlíčky, které jsme sami připravili a za zpěvu našich oblíbených koled jsme ozdobili stromeček. V celé školce panuje vánoční atmosféra, Ježíšek už může přijít! :-)
30.11.2016

Vystoupení předškoláků

Ve středu 30. listopadu nám Bambíni předškoláci z české i anglické skupinky předvedli velkolepé představení v opravdovém divadle! Všichni tvrdě a dlouho nacvičovali taneční sestavy i písničky, dokonce vytvořili i školní třídu s malými českými a anglickými učiteli, kteří rodičům ukázali jak to vypadá ve velké škole. Díky tomuto představení mohli děti ukázat jejich jedinečné tvůrčí schopnosti. Tvrdá práce dětí se však velice vyplatila! :-) Už teď se těšíme na jarní představení a doufáme, že vy také!
24.11.2016

Výlet na Parukářku

Jelikož nás dneska bylo maličko, rozhodli jsme kamarády vzít na dětské hřiště na Parukářce. Jeli jsme dvě zastávky autobusem, což se dětem hrozně líbilo. Na hřišti bylo tolik krásných a zajímavých prolízaček, houpaček a klouzaček, že se nám vůbec nechtělo zpátky. Výlet se nám moc líbil a určitě si ho ještě zopakujeme.
7.11.2016

Halloween

Konec října jsme oslavili Halloweenem. Naše Bambíno se na jeden den proměnilo v příbytek nejrůznějších strašidel, hrdinů a kouzelných bytostí. Uspořádali jsme si strašidelnou diskotéku, kde jsme si zatancovali a zaskákali. Zahráli jsme si halloweenské kuželky, na zahradě jsme vydlabali dýni. Němému duchovi Hugovi jsme přilepovali hrůzunahánějící „BOO“ a „HUU“. Z oranžových víček jsme si vyskládali dýně. A především jsme si to strašení pořádně užili.
24.10.2016

Výlet do knihovny

V pátek jsme se vydali do knihovny, kde slavil medvídek Pú 90 let. Čekaly nás stanoviště, kde jsme plnili úkoly a pak jsme si odnesli moc krásnou záložku do svých knížek a skvělou náladu.
17.10.2016

Školka v přírodě

Přišel podzim a my jsme se opět vypravili poznávat krásy přírody na naši oblíbenou farmu. Tentokrát jsme prožívali dobrodružství s naší kamarádkou liškou, se kterou jsme plnili úkoly v lese a dokonce jsme našli poklad. I přes pochmurné počasí jsme si to krásně užili a těším se na jaro, až zase vyrazíme :-).
30.9.2016

Nauč se mi rozumět

Dnes jsme měli v Bambínu speciální prezentaci, ve které jsme mohli poznat nové zvířecí kamarády. Seznámili jsme se s Rozárkou, velmi chytrým a přátelským pejskem, který nám předvedl mnoho triků. Někteří z nás se dokonce stali součástí představení! Naučili jsme se jak poznat, jestli je pejsek v klidu, hladový nebo dokonce naštvaný. Potom jsme viděli velkou a děsivou strašilku, ale naše děti byli natolik statečné, že si ji i vzali do rukou. Na závěr jsme také poznali velkého hada. Bylo to úžasné, vzdělávací dopoledne a skvělý způsob jak uzavřít náš týden o zvířecích kamarádech. :-)
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.