Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>
30.3.2017

Sportuj se Spartou

Předškoláci dnes se vydali na sportovně laděný výlet na fotbalový stadion Sparta. Od školky nás odvezl sparťanský autobus, který běžně vozí opravdové fotbalisty. Na stadionu nás přivítali trenéři, kteří pro nás přichystali zábavný trénink. Dokonce nás přišel přivítat i maskot Sparty, se kterým jsme se všichni museli vyfotit. Po náročném tréninku už na nás čekala sladká odměna a spousta dárečků. A pak už jen zbývalo nastoupit do autobusu a vyrazit zpět do školky. Výlet jsme si všichni užili a do školky jsme se všichni vrátili příjemně unavení.
20.3.2017

Den svatého Patrika

Irský svátek, den sv. Patrika jsme si náramně užili. Nejen že jsme všichni přišli oblečení v zelené barvě, ale také jsme si užili plno zajímavých aktivit a vyrobili si krásné výrobky. Na zahradě nás čekala duhová stezka, na jejímž konci jsme objevili poklad v podobě bonbónků, které jsme si po obídku mohli vychutnat.
16.3.2017

Toulcův dvůr

Dnes jsme s kamarády navštívili zvířátka v Toulcově dvoře. Celou naší návštěvou nás provázela milá slečna Nikola, která nás postupně seznamovala se všemi zvířátky a jejích obydlím. V kurníku jsme potkali slepičky, housery a také čínskou slepici, která se všem moc líbila. Poté jsme se vydali do chléva, kde bydlí kravička a kozy. Kozičky nám dokonce dovolily se podívat a pohladit si jejich čerstvě narozená kůzlátka, která se narodila v pondělí 13.3.2017. Na naší cestě farmou, jsme šli také pozdravit králíčky a ovečky a jejich jehňátka. Když jsme si prošly všechna obydlí zvířátek, vydali jsme se na pastvu, kde jsme si mohli zaběhat a zavítat do ohrádky koz. Na závěr naší cesty jsme navštívili kravičku Jitku, která zrovna čeká telátko. Počasí dnes bylo moc krásné a my si tak mohli užít celý výlet a poznat životy zvířátek na farmě.
13.3.2017

Ponožkový pes

V pondělí 13. 3. 2017 proběhl od 16:00 workshop, kde jsme procvičili svou zručnost a ukázali, jak jsme kreativní. Šili jsme pejsky z ponožek! Pejsky darujeme pestré společnosti, charitě, která podporuje výcvik asistenčních psů právě i díky výtěžku z prodeje pejsků z ponožek. Některé děti si pejsky rovnou odkoupili a odnesli domů. Příští týden máme schůzku s vedením organizace a pejsky rovnou odneseme.
7.3.2017

Pražský hrad

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet na Pražský hrad, kde jsme se zúčastnili výstavy Příběh Pražského hradu. Po zdolání dlouhých a náročných schodů jsme se mohli projít po nádvoří hradu a také jsme obdivovali krásu katedrály svatého Víta. Pak jsme se již vydali na cestu plnou prozkoumávání a objevování záhad a krás hradu. Prohlédli jsme si staré komnaty králů a také jsme viděli spoustu starodávných předmětů, které se používaly před stovkami a stovkami let. Nejvíce nás však zaujaly meče a brnění rytířů. I přes deštivé počasí jsme si všichni výlet užili a poznali historii našeho města zase o něco blíže.
6.3.2017

Anglické divadlo

V úterý ráno malá skupinka viděla krásné loutkové divadlo. Byla to pohádka o Johnovi, který musel čelit třem těžkým úkolům. Po tom, co úkoly splnil, si vzal princeznu a stal se králem. Dětem se tato pohádka velice líbila. Byla plná krásných písniček ale i poučení o tom, jak být trpělivý.
3.3.2017

Jdeme do knihovny

Minulý týden jsme byli se školkou v knihovně, kde se z nás stali piráti. Zpívali jsme písničky, plavili se na lodi a lovili v moři ryby! Potkali jsme velrybu, která byla královnou moře, a dávala nám hádanky! Skvěle jsme si to užili!
23.2.2017

Den superhrdinů

V Bambínu jsme 23. 2. přivítali superhrdiny! Naši malí studenti si vzali na den volno a místo nich přišli super-holky a  super-kluci, kteří nám ukázali své super schopnosti. Den jsme začali tak, že se každý z nás představil, popsal své superschopnosti a řekli si, jestli jsou kladné anebo záporné a koho chrání. Poté jsme si vyrobili své vlastní masky, abychom skryly naše identity. Později jsme skládali superpuzzle, ze kterých jsme vytvořili další nové superhrdiny! Do smart roomu jsme se přesunuli, abychom ukázali celé školce naše outfity, prošli se po mole a vyfotili se. Než jsme šli ven, ještě jsme uspořádali diskotéku, kde jsme si dali výborné ovoce. Byl to další super den v Bambínu!
16.2.2017

Masopust

Minulý týden jsme měli ve školce Masopust a užili si mnoho zábavy. Poprvé jsme slavili multikulturní masopust, takže děti měli možnost obléknout se do kostýmů různých národností. Program se skládal ze dvou výtvarných aktivit - masopustní maska a maska do ruky, a módní přehlídka, při které měly děti možnost ukázat své kostýmy a vyfotit se. Byl to další super den v Bambínu!
6.2.2017

Workshop stolování

V pondělí 6.2. nás přišli do Bambína navštívit lektoři z Muzea gastronomie, kteří si pro nás přichystali workshop o stolování. Na začátku jsme se dozvěděli něco o historii stolování, ukázali jsme si jak se stoluje v různých zemích světa a nakonec jsme si sami mohli hravou formou vyzkoušet připravit slavnostní tabuli. Naučili jsme se správně ukládat příbory na stůl a také máme používat látkový a papírový ubrousek. Dovednosti, které jsme se naučili na workshopu jsme hned mohli vyzkoušet u obídka a zjistili jsme, že stolování může být i zábava.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.