Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
7.3.2017

Pražský hrad

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet na Pražský hrad, kde jsme se zúčastnili výstavy Příběh Pražského hradu. Po zdolání dlouhých a náročných schodů jsme se mohli projít po nádvoří hradu a také jsme obdivovali krásu katedrály svatého Víta. Pak jsme se již vydali na cestu plnou prozkoumávání a objevování záhad a krás hradu. Prohlédli jsme si staré komnaty králů a také jsme viděli spoustu starodávných předmětů, které se používaly před stovkami a stovkami let. Nejvíce nás však zaujaly meče a brnění rytířů. I přes deštivé počasí jsme si všichni výlet užili a poznali historii našeho města zase o něco blíže.
6.3.2017

Anglické divadlo

V úterý ráno malá skupinka viděla krásné loutkové divadlo. Byla to pohádka o Johnovi, který musel čelit třem těžkým úkolům. Po tom, co úkoly splnil, si vzal princeznu a stal se králem. Dětem se tato pohádka velice líbila. Byla plná krásných písniček ale i poučení o tom, jak být trpělivý.
3.3.2017

Jdeme do knihovny

Minulý týden jsme byli se školkou v knihovně, kde se z nás stali piráti. Zpívali jsme písničky, plavili se na lodi a lovili v moři ryby! Potkali jsme velrybu, která byla královnou moře, a dávala nám hádanky! Skvěle jsme si to užili!
23.2.2017

Den superhrdinů

V Bambínu jsme 23. 2. přivítali superhrdiny! Naši malí studenti si vzali na den volno a místo nich přišli super-holky a  super-kluci, kteří nám ukázali své super schopnosti. Den jsme začali tak, že se každý z nás představil, popsal své superschopnosti a řekli si, jestli jsou kladné anebo záporné a koho chrání. Poté jsme si vyrobili své vlastní masky, abychom skryly naše identity. Později jsme skládali superpuzzle, ze kterých jsme vytvořili další nové superhrdiny! Do smart roomu jsme se přesunuli, abychom ukázali celé školce naše outfity, prošli se po mole a vyfotili se. Než jsme šli ven, ještě jsme uspořádali diskotéku, kde jsme si dali výborné ovoce. Byl to další super den v Bambínu!
16.2.2017

Masopust

Minulý týden jsme měli ve školce Masopust a užili si mnoho zábavy. Poprvé jsme slavili multikulturní masopust, takže děti měli možnost obléknout se do kostýmů různých národností. Program se skládal ze dvou výtvarných aktivit - masopustní maska a maska do ruky, a módní přehlídka, při které měly děti možnost ukázat své kostýmy a vyfotit se. Byl to další super den v Bambínu!
6.2.2017

Workshop stolování

V pondělí 6.2. nás přišli do Bambína navštívit lektoři z Muzea gastronomie, kteří si pro nás přichystali workshop o stolování. Na začátku jsme se dozvěděli něco o historii stolování, ukázali jsme si jak se stoluje v různých zemích světa a nakonec jsme si sami mohli hravou formou vyzkoušet připravit slavnostní tabuli. Naučili jsme se správně ukládat příbory na stůl a také máme používat látkový a papírový ubrousek. Dovednosti, které jsme se naučili na workshopu jsme hned mohli vyzkoušet u obídka a zjistili jsme, že stolování může být i zábava.
31.1.2017

Divadélko

V úterý nás přijelo navštívit divadlo.Společně s malým námořníčkem jsme obepluli svět a podívali se, kde žijí jaká zvířátka a zpívali si veselé zvířecí písničky za doprovodu kytary, flétny a dalších hudebních nástrojů. Všem se nám moc líbilo.
26.1.2017

Lego education

Dnes za námi do školky přišly tři hodné tety, které s sebou měly několik velkých boxíků. Byli jsme velmi zvědaví, co se v boxíkách nachází a co nás čeká. Měli jsme velkou radost, když jsme objevili hromady lega. Dostali jsme za úkol postavit domečky pro zvířátka. Stavění z kostiček nás velmi bavilo a celý program jsme si moc užili. 
23.1.2017

Výlet do národního muzea

Bambíňata se v pondělí a úterý vydala prozkoumat palubu Noemovy archy. Kromě nás se na palubě ocitla zvířata z celého světa, a my tak měli možnost poznat i ty, které známe jen z knížek. Bylo moc příjemné v tomto mrazivém počasí vyplout na širý oceán a prozkoumat všechny kouty světa
19.1.2017

Galerie DOX

Dnes 19.1. se naši předškoláci vydali na výlet do Centra současného umění DOX. V centru jsme se setkali s našimi kamarády z Dejvic a rozdělili jsme se na dvě skupinky. Na začátku programu jsme dostali za úkol sestavit puzzle, které nám daly menší nápovědu, abychom zjistili, k čemu vlastně budova centra sloužila v minulosti. Poté jsme se vydali na prohlídku celé galerie. Po prohlédnutí všech zajímavostí jsme si společně nakreslili návrh vlastní továrny a na závěr si i tu svoji továrnu vyrobili. Než jsme se vydali zpět do školky na oběd, nemohli jsme vynechat návštěvu obrovské vzducholodi. Byl to velmi hezký a zajímavý výlet, který se všem moc líbil.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.