Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
3.5.2017

Eko systém pole - workshop

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet do DDM Stanice přírodovědců na program EKO pole. Ve stanici jsme viděli klokánky s malými miminky, spoustu králíčků, křečků, morčátek a myšiček. Poté nám moc milá slečna Kristýnka ukázala různé druhy obilovin a řekli jsme si z čeho se dělá těsto. A protože počasí bylo moc krásné mohli jsme si každý upéct svou housku venku na terásce. Hotové housky jsme přinesli do školky, kde jsme si na nich pochutnali u svačinky a podělili se o ně i s ostatními kamarády.
2.5.2017

Junioři za seniory

V úterý jsme s před-předškoláky navštívili babičky a dědečky v domově seniorů. Zazpívali jsme písničky z jarního představení a předali jim dárečky, které jsme pro ně vyrobili.
24.4.2017

Výlet na dopravní hřiště

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet na dopravní hřiště Pražačka. Na nedávném cyklokurzu jsme se všichni naučili jezdit na kole a tak bylo potřeba vypilovat i pravidla silničního provozu. Procvičili jsme si dopravní značky a pak jsme se již dali do ježdění na kole, koloběžce a odrážedle. Díky krásnému počasí jsme si výlet moc užili a teď už všichni víme, jak se máme chovat na silnici.
20.4.2017

Předškolní představení

Dnes naše předškoláky čekal velký den. Po dlouhém a pečlivém nacvičování dnes konečně předvedli rodičům své vystoupení v opravdickém divadle. Všichni se na chvíli proměnili v herce a herečky a svůj úkol zvládli na jedničku. Na závěr nechyběl ani pořádný aplaus.
12.4.2017

Junioři za seniory

Dnes jsme s kamarády vyrazili navštívit babičky a dědečky do domova pro seniory. Přinesli jsme jim krásné velikonoční dárečky, zazpívali písničky. Společně jsme si vymalovali omalovánky. Babičky a dědečkové byli tak moc hodní, že nám dali sladkou dobrotu na cestu. I přes nepříznivé počasí jsme si výlet užili.
10.4.2017

Modré pondělí a hon velikonočního vajíčka

V pondělí nám všichni Bambíňáci zmodrali. :-) Vydali jsme se hledat vajíčka, která na zahradě ztratil zajíček. Protože jsme našli všechna vajíčka, zajíček nám nechal sladkou odměnu.
30.3.2017

Sportuj se Spartou

Předškoláci dnes se vydali na sportovně laděný výlet na fotbalový stadion Sparta. Od školky nás odvezl sparťanský autobus, který běžně vozí opravdové fotbalisty. Na stadionu nás přivítali trenéři, kteří pro nás přichystali zábavný trénink. Dokonce nás přišel přivítat i maskot Sparty, se kterým jsme se všichni museli vyfotit. Po náročném tréninku už na nás čekala sladká odměna a spousta dárečků. A pak už jen zbývalo nastoupit do autobusu a vyrazit zpět do školky. Výlet jsme si všichni užili a do školky jsme se všichni vrátili příjemně unavení.
20.3.2017

Den svatého Patrika

Irský svátek, den sv. Patrika jsme si náramně užili. Nejen že jsme všichni přišli oblečení v zelené barvě, ale také jsme si užili plno zajímavých aktivit a vyrobili si krásné výrobky. Na zahradě nás čekala duhová stezka, na jejímž konci jsme objevili poklad v podobě bonbónků, které jsme si po obídku mohli vychutnat.
16.3.2017

Toulcův dvůr

Dnes jsme s kamarády navštívili zvířátka v Toulcově dvoře. Celou naší návštěvou nás provázela milá slečna Nikola, která nás postupně seznamovala se všemi zvířátky a jejích obydlím. V kurníku jsme potkali slepičky, housery a také čínskou slepici, která se všem moc líbila. Poté jsme se vydali do chléva, kde bydlí kravička a kozy. Kozičky nám dokonce dovolily se podívat a pohladit si jejich čerstvě narozená kůzlátka, která se narodila v pondělí 13.3.2017. Na naší cestě farmou, jsme šli také pozdravit králíčky a ovečky a jejich jehňátka. Když jsme si prošly všechna obydlí zvířátek, vydali jsme se na pastvu, kde jsme si mohli zaběhat a zavítat do ohrádky koz. Na závěr naší cesty jsme navštívili kravičku Jitku, která zrovna čeká telátko. Počasí dnes bylo moc krásné a my si tak mohli užít celý výlet a poznat životy zvířátek na farmě.
13.3.2017

Ponožkový pes

V pondělí 13. 3. 2017 proběhl od 16:00 workshop, kde jsme procvičili svou zručnost a ukázali, jak jsme kreativní. Šili jsme pejsky z ponožek! Pejsky darujeme pestré společnosti, charitě, která podporuje výcvik asistenčních psů právě i díky výtěžku z prodeje pejsků z ponožek. Některé děti si pejsky rovnou odkoupili a odnesli domů. Příští týden máme schůzku s vedením organizace a pejsky rovnou odneseme.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.