Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>
15.1.2018

DOX

V pondělí se naši kamarádi předškoláci vydali na výlet do Centra současného umění – DOX. Kamarádi byli v úžasu ze všeho, co v centru viděli. Na závěr prohlídky centrem, která se všem moc líbila, si vyrobili svoji vlastní továrnu. Všichni si tento výlet moc užili.
15.1.2018

Evelínko, vzhůru na Kvokenštajn

Ve čtvrtek 11.1. navštívilo naše děti z miniškolky a školky divadlo: Evelínko vzhůru na Kvokštejn. Přišly dvě veselé legrační slepičky, co se chtěly vydat na výlet a pověděly dětem, co si na takový výlet vzít a hlavně, jak se chovat v takovém dopravním prostředku, jako je třeba autobus (Kvobus). Řekly si s dětmi proč je potřeba být ohleduplný vůči ostatním cestujícím a ještě jsme si zazpívali veselou kvokavou písničku. Dětem se divadlo moc líbilo a určitě už budou vědět, jak si užít cestu dopravou bezpečně a ohleduplně.
20.12.2017

UPP VFX and Post Production House

Nedávno jsme se s kamarády předškoláky a před-předškoláky vydali na výlet do UPP VFX and Post Production House, kde se kamarádi dozvěděli spoustu informací o tom, jak se natáčí film. Jak to vypadá, když se natáčí triky s oblíbeným hrdinou Batmanem a také si vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké to je utíkat ve filmu před dinosaurem. Byl to opravdu skvělý výlet, který jsme si všichni moc užili.
20.12.2017

Junioři za seniory

Blíží se čas Vánoc a my jsme se s kamarády vypravili do domova pro seniory, potěšit babičky a dědečky. Zazpívali jsme jim krásné písničky, udělali jim radost přáníčky, která jsme jim vyrobili a spolu jsme vybarvovali vánoční omalovánky. Babičky a dědečkové na nás byli hodní a každému nám dali perníček. Moc se těšíme na další návštěvu.
1.12.2017

Nechci kazy

Ve čtvrtek 16.11. se za námi přišli podívat studenti, budoucí zubaři. Připravili si pro nás zajímavou a poučnou pohádku O popleteném zoubkovi. Také nám řekli a ukázali, jak si máme správně čistit zoubky. Děti si nejvíce užily čištění ukázkového chrupu velkým kartáčkem. Bylo to moc fajn dopoledne a věříme, že děti budou mít čištění zubů zase o něco více radši než měli doposud.
30.11.2017

Výlet do Medvědária

Minulý týden se naši před-předškoláci a předškoláci vydali na výlet do Medvědária. Medvědárium bylo plné plyšových medvídků, různých velikostí, barev a materiálů. Někteří medvídci byli dokonce přes 80 let staří. Kamarádi se tak dozvěděli něco o výrobě takových medvídků a také se podívali jak se opravují medvídci. Výlet jsme si všichni moc užili a teď víme zase něco více o medvídcích, které máme doma.
15.11.2017

Šifra mistra Brailla

V rámci listopadu, měsíce, kdy se s dětmi učíme o lidském těle, k nám do školky zavítala návštěva z organizace Beluška, s vodícím pejskem Eliškou. Eliščini páníčci dětem představili, jaké to je být postižen oční vadou či úplnou ztrátou zraku, a jak moc jim Eliška pomáhá každý den. Děti si vyzkoušely chůzi se slepeckou holí, jak funguje tzv. Kolorína (nástroj, který rozezná barvu, světlo i tmu) i různé brýle simulující zrakové postižení. Byla jim také přečtena pohádka z knížky napsaná Braillovým písmem, kterou si děti se zájmem prohlédly a ohmataly. Na konci přednášky děti byly odměněny diplomem a nafukovacím balónkem, s nimiž si pak hrály celé odpoledne.
2.11.2017

Halloween

Rok se s rokem sešel a naše Bambíno si opět užívalo svátek všech strašidel a duchů – Halloween. Malí i velcí bambíňáci se proměnili v nejroztodivnější bytosti. Během dne nás čekalo spousta zábavných aktivit - „nakrmili“ jsme hladovou dýni, hráli halloweenské kuželky, zdobili si opravdovou dýni a pořádně si zatančili na naší minidiskotéce. Volili jsme nejoblíbenější pohádkovou postavu a vyhrála princezna.
26.9.2017

Duhový den

Bambíno se obléklo do barev duhy. S našimi malými i velkými kamarády jsme si povídali o duze - kde se bere na obloze, z jakých barev se skládá atd. Vyrobili jsme si nejrůznější podoby duhy a vyzdobili jsme jimi školku. Básničkou a barevným hraním jsme si zpestřili náš každodenní bambíní život.
18.9.2017

Olympiáda

V pondělí 18. září se u nás v Bambínu uskutečnila mini olympiáda. Společně jsme si zasportovali a zasoutěžili. Děti z jesliček a mini-školky si vyzkoušeli různé překážky, skákali jsme přes barevné kameny, zdolávali slalom. Dopoledne jsme si moc užili a na konci všichni kamarádi obdrželi diplom.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.