Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>
26.9.2017

Duhový den

Bambíno se obléklo do barev duhy. S našimi malými i velkými kamarády jsme si povídali o duze - kde se bere na obloze, z jakých barev se skládá atd. Vyrobili jsme si nejrůznější podoby duhy a vyzdobili jsme jimi školku. Básničkou a barevným hraním jsme si zpestřili náš každodenní bambíní život.
18.9.2017

Olympiáda

V pondělí 18. září se u nás v Bambínu uskutečnila mini olympiáda. Společně jsme si zasportovali a zasoutěžili. Děti z jesliček a mini-školky si vyzkoušeli různé překážky, skákali jsme přes barevné kameny, zdolávali slalom. Dopoledne jsme si moc užili a na konci všichni kamarádi obdrželi diplom.
14.6.2017

Maminkovské odpoledne

Ve středu 14.6. jsme u nás v Bambínu měli Maminkovské odpoledne. Vyrobili jsme pro naše tatínky dárečky ke Dni tatínků – přáníčko, kravatu a rámeček. Všem se nám společně strávené odpoledne moc líbilo a už se těšíme na příští setkání.
1.6.2017

Zahradní slavnost

Naše bambíní zahrádka se během zahradní slavnosti proměnila v samotné dno mořského oceánu. Počasí nám dopřálo si užít všechny aktivity venku a rozloučit se tak se školním rokem a hlavně s našimi kamarády, kteří po prázdninách nastupují do školy. Během odpoledne kamarádi plnili různé úkoly a získávali tak razítka, za která je čekala krásná odměna. Všichni jsme si tento den užili a rozloučili se.
24.5.2017

Divadlo pro jesličky

Po čase k nám do jesliček opět zavítalo divadélko. Tentokrát naše nejmenší potěšila pohádka O červené Karkulce, ale trochu jinak. Dětem byli představeni Karkulka s babičkou, hladový a trochu popletený vlk, upovídaný myslivec, a jedno zlobivé kůzlátko. Děti se smáli i trochu báli a všichni byli rádi, že vše dobře dopadlo, jako v každé správné pohádce.
4.5.2017

Tatínkovské odpoledne

Minulý čtvrtek jsme pozvali tatínky, aby nám pomohli vyrobit dárky a přání pro naše milé maminky k jejich svátku. Malí kamarádi i velcí dospěláci se s chutí pustili do práce. Společně jsme strávili hezké odpoledne plné tvoření a zábavy, které jistě bude v neděli odměněno úsměvem na tvářích překvapených maminek.
3.5.2017

Eko systém pole - workshop

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet do DDM Stanice přírodovědců na program EKO pole. Ve stanici jsme viděli klokánky s malými miminky, spoustu králíčků, křečků, morčátek a myšiček. Poté nám moc milá slečna Kristýnka ukázala různé druhy obilovin a řekli jsme si z čeho se dělá těsto. A protože počasí bylo moc krásné mohli jsme si každý upéct svou housku venku na terásce. Hotové housky jsme přinesli do školky, kde jsme si na nich pochutnali u svačinky a podělili se o ně i s ostatními kamarády.
2.5.2017

Junioři za seniory

V úterý jsme s před-předškoláky navštívili babičky a dědečky v domově seniorů. Zazpívali jsme písničky z jarního představení a předali jim dárečky, které jsme pro ně vyrobili.
24.4.2017

Výlet na dopravní hřiště

Dnes jsme se s kamarády předškoláky vydali na výlet na dopravní hřiště Pražačka. Na nedávném cyklokurzu jsme se všichni naučili jezdit na kole a tak bylo potřeba vypilovat i pravidla silničního provozu. Procvičili jsme si dopravní značky a pak jsme se již dali do ježdění na kole, koloběžce a odrážedle. Díky krásnému počasí jsme si výlet moc užili a teď už všichni víme, jak se máme chovat na silnici.
20.4.2017

Předškolní představení

Dnes naše předškoláky čekal velký den. Po dlouhém a pečlivém nacvičování dnes konečně předvedli rodičům své vystoupení v opravdickém divadle. Všichni se na chvíli proměnili v herce a herečky a svůj úkol zvládli na jedničku. Na závěr nechyběl ani pořádný aplaus.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.