Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>
24.11.2012

Tak už jdeme do finále!

Celkové úpravy naší nové školky jsou téměř u konce. Po kompletní rekonstrukci se nové Bambíno může pyšnit například plně vybavenými tematickými místnosti, prostornou tělocvičnou a útulnými ložničkami pro naše malé kamarády a nechybí ani zahradní hřiště. A je toho mnohem více! Proto neváhejte a přijďte se na nás podívat i Vy.
15.10.2012

Na Vinohradech budeme mít rybičky

I naše školka se rozhodla pokračovat v bambínovské tradici chovu zvířat. Po kamerunských kozách v Dejvicích a afrických šnecích v Kunraticích se našimi dalšími zvířecími kamarády stanou rybičky . Už zbývá vybrat jen vhodné místo pro naše akvárium a rybičky se k nám mohou nastěhovat.
1.9.2012

Začaly úpravy interiéru

Právě jsme začali upravovat interiér Bambína tak, aby plně vyhovoval našemu vzdělávacímu programu a vysokým požadavkům na kvalitu. Do výroby jsme zadali šatní skříně s lightmotivem města, postýlky, které vypadají jako plástve včel a vůbec všechny prvky, které jsme pro děti připravili. Kompletní a náročná rekonstrukce bude dokončena v listopadu tak, aby vinohradské Bambíno bylo v prosinci připraveno ke svému zrodu:-)
16.8.2012

Bambíno na Vinohradech

Bambíno nově otevře svou náruč i všem zájemcům z Vinohrad a okolí! Čtyřleté a zcela „vyprodané“ Bambíno v Dejvicích a rychle se zaplňující kunratické Bambíno budou mít sourozence. V krásné prvorepublikové vile klidné části Vinohrad se narodí 2.1.2013. Přijďte se podívat už teď, jak nové Bambíno roste :-). Místa ještě máme pro děti v jesličkovém i školkovém věku. Kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme individuální prohlídku.

Den otců

Ve středu 18.6.2014 jsme v našem Bambínu slavili Den otců. Počasí se nám vydařilo, a tak se akce konala venku na zahradě, kterou jsme před tím s dětmi pečlivě vyzdobili. Společně s maminkami děti vyráběli drobné dárečky tatínkům k svátku - kravata zdobená knoflíky a různými barvičkami a přáníčko. I o občerstvení jsme se s dětmi postarali, a to, jak se děti činili, se mohli rodiče přesvědčit v koutku U Mlsouna, kde bylo napečené cukroví z listového těsta, máslové sušenky a hruškovo-banánový punč s tropickým ovocem. Užili jsme si příjemné odpoledne a už se těšíme na středu 25.6., kdy budeme pro změnu slavit Den maminek.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.