Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>
15.3.2013

Eko přednáška v našem Bambínu

V pondělí 11. března nás navštívila paní z EKODOMOVA a povídala nám o třídění odpadu. Ukázala nám pět různě barevných kontejnerů a pověděla nám, co do každého z nich patří. Poté nám připravila hru, kde jsme se učily poznávat druh odpadu a také kam bychom ho zařadily. Učily jsme se slovo RECYKLACE a ukazovaly jsme si, co se všechno dá vyrobit z již jednou použitého materiálu, což bylo pro nás velice zajímavé.
8.2.2013

Squinky, Dora a McQueen

Máme nové kamarády! K rybičkám přibyli Squinky, Dora a MacQueen. Jsou malý, hnědý, hýbou se moc pomalu a koukají na nás růžkami. Každý den je krmíme okurkou a salátem a rádi po nás lezou. Moc se jim u nás líbí a my je máme moc rádi, je s nimi mnoho legrace. Jsou to naší noví šnečí kamarádi, kterých jsme si minulý týden samé pojmenovaly!
4.1.2013

První dny ve vinohradském Bambínu

Vinohradské Bambíno se dočkalo otevření a první týden proběhl náramně! Paní učitelky Adélka a Danielka ukázaly našim prvním malým kamarádům celou školku. Místa, kde si budeme společně všichni hrát, učit se, tvořit a každý den dovádět. Děti si společně hrály, cvičily, vyrobily své první výtvory a učily písničku. Také se seznámily s rybičkami, našimi novými kamarády, o které se budeme odteď starat. Poprvé vyzkoušely i naše nové hřiště a s Adélou a Danielou prozkoumaly blízké okolí. První dny byly moc fajn a všichni se už těšíme na další společná dobrodružství a nové kamarády, kteří se k nám již brzy připojí. 
1.12.2012

Startujeme za 30 dní

Pouhý měsíc nás dělí od otevření vinohradského Bambína. Zájem je veliký, což nás těší. Vedle 25 již rezervovaných míst, máme stále volná místa jak v jesličkách, tak v mateřské školce. Přemýšlíte o nás a chcete se dozvědět více? Přijďte nás navštívit, stačí jen zavolat a domluvit si pro Vás vhodný termín. Rádi Vás provedeme novými prostorami a zodpovíme Vaše případné dotazy. 
24.11.2012

Tak už jdeme do finále!

Celkové úpravy naší nové školky jsou téměř u konce. Po kompletní rekonstrukci se nové Bambíno může pyšnit například plně vybavenými tematickými místnosti, prostornou tělocvičnou a útulnými ložničkami pro naše malé kamarády a nechybí ani zahradní hřiště. A je toho mnohem více! Proto neváhejte a přijďte se na nás podívat i Vy.
15.10.2012

Na Vinohradech budeme mít rybičky

I naše školka se rozhodla pokračovat v bambínovské tradici chovu zvířat. Po kamerunských kozách v Dejvicích a afrických šnecích v Kunraticích se našimi dalšími zvířecími kamarády stanou rybičky . Už zbývá vybrat jen vhodné místo pro naše akvárium a rybičky se k nám mohou nastěhovat.
1.9.2012

Začaly úpravy interiéru

Právě jsme začali upravovat interiér Bambína tak, aby plně vyhovoval našemu vzdělávacímu programu a vysokým požadavkům na kvalitu. Do výroby jsme zadali šatní skříně s lightmotivem města, postýlky, které vypadají jako plástve včel a vůbec všechny prvky, které jsme pro děti připravili. Kompletní a náročná rekonstrukce bude dokončena v listopadu tak, aby vinohradské Bambíno bylo v prosinci připraveno ke svému zrodu:-)
16.8.2012

Bambíno na Vinohradech

Bambíno nově otevře svou náruč i všem zájemcům z Vinohrad a okolí! Čtyřleté a zcela „vyprodané“ Bambíno v Dejvicích a rychle se zaplňující kunratické Bambíno budou mít sourozence. V krásné prvorepublikové vile klidné části Vinohrad se narodí 2.1.2013. Přijďte se podívat už teď, jak nové Bambíno roste :-). Místa ještě máme pro děti v jesličkovém i školkovém věku. Kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme individuální prohlídku.

Den otců

Ve středu 18.6.2014 jsme v našem Bambínu slavili Den otců. Počasí se nám vydařilo, a tak se akce konala venku na zahradě, kterou jsme před tím s dětmi pečlivě vyzdobili. Společně s maminkami děti vyráběli drobné dárečky tatínkům k svátku - kravata zdobená knoflíky a různými barvičkami a přáníčko. I o občerstvení jsme se s dětmi postarali, a to, jak se děti činili, se mohli rodiče přesvědčit v koutku U Mlsouna, kde bylo napečené cukroví z listového těsta, máslové sušenky a hruškovo-banánový punč s tropickým ovocem. Užili jsme si příjemné odpoledne a už se těšíme na středu 25.6., kdy budeme pro změnu slavit Den maminek.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.