Nacházíte se na: Úvodní stránka > Reference

Reference

Vyzkoušeli jsme dvě soukromé školky a potřetí to byla Bambino Vinohrady. Tato školka nabízí nejen krásné prostředí a spoustu aktivit pro děti, ale také je to konečně školka, která reaguje i na potřeby rodičů a usnadňuje nám tím život. Jsou velmi flexibilní a snaží se vyhovět. Komunikace se všemi zaměstnanci je vždy příjemná.

Šárka Fancher
maminka Dominika
Choosing a kindergarten is not always easy, especially in a foreign country, but the team at Bambino made me feel relaxed and gained my trust immediately. My daughter has loved every moment being at Bambino, and considers the teachers her “best friends”. Every night she comes home telling me stories about what they have done during the day and what she has been learning. Even though only 3 years old, Zehra has learnt so much from her time at Bambino. The after-school clubs are great, and always the children to learn new skills, with dance being Zehra’s favourite at the minute. Leaving your child in the care of others is stressful, and when they cry when you leave, it can make you worry, but every time I collect Zehra, I hear her laughter and it reassures me that we made the right choice in choosing Bambino. I can thoroughly recommend Bambino to any parent looking for excellent care for their children.

Michelle Kocaoglu
maminka Zehry
It is a pleasure to write about our experience with Bambino kindergarten. Our daughter last year before primary school was full of change – 2 countries, 3 different languages, a new home. The transitions were hard and as parents we were very concerned about her finding a positive learning environment in which she felt comfortable, happy, and when she could be herself. We most certainly found that in Bambino. Because of it’s superior atmosphere and great, loving, dedicated teaching staff, Vivien has flourished. I can tell that she feels at home there and looks forward to going each day. I feel that the multi-cultural environment has also been a great service to her sense of belonging. She is a strong part of the Bambino community as she contributes her cultural mix to a group of wonderfully diverse, not to mention bright and kind, children. Furthermore, I feel that Bambino has encouraged her to grow intellectually with such a variety of experiences that reach far beyond the traditional. From learning about the world and the environment, planting a garden and making sushi, to expeditions outside the school yard to a farm and to galleries – I feel Vivien has been able to expand her understanding of the world around her in a broad and positive way. I am grateful for the time that Vivien has had with Bambino and it’s awesome teachers.

Emily Heinz Vargic
maminka Vivien
Before relocating to Prague, we have looked for various kindergartens via internat and later by actual visits. Finally, we decided for Bambino. Even though Bambino is an multi-nationalschool and has students and teachers from various countries, we were very stressed since we were not from an English, German or French speaking country. Furthermore, at the first day of the school, on the contrary of our initial agreement, we were told that Our daughter should not in Czech class but in English class since Czech was a difficult language. We were surprised since we were planning to have our daughter to go to public Czech schools, however, we complied with the given advise. Alisa has been to kindergarten, however, it was very stressfull to start a kindergarten on the 3rd day of arrival to a foreign country and we had many difficulties. Thank to her teachers and the management, starting from the end of 3rd week at Bambino, Alisa stopped crying when we were leaving her to kindergarten and, even started to complain that the school was closed in holidays. At the end of 10. month, my spouse is informing me that Alisa does not want to leave the school when her mother goes to pick her up in the afternoon. As for the language skills, we are very positively surprised. Even thoguh Alisa was absent about 1 month long with inervals starting from the 7th month, she has started to speak fluently English and Czech. As saying „speaking“ I do not mean names of fruits, counting or singing but a real fluent speaking! We belive that such a development happened as her teachers were always talikng to them in detail and even the Czech teachers, who are not directly teaching to Alisa’s group, still had a close and sincere relationship with her. Likewise, she was not taking Czech lessons, however, now she speaks both languages at the same level. Another positive specialty of Bambino is that, not only the teachers of your child’s own group but all teachers take care of all kids at the kindergarten and they follow up and assess the development of all kids. Whenever I stopped by, many teachers have shared their valuable comments. Finally, I can say that each member of Bambino team obviously like what they are doing and the management does its best to meet special requirements of the parents and/or kids. When we see the development of our daughter in various manners, we feel happy to have made a good choice for her.

Eylen a Alper Özmet
rodiče Alisy
Our son was at Bambino´s for over 2 years and we were very satisfied. The personal and the approach with thi kids is very professional and the results show i tis efficient as well. Bambino is really international. With kids from all around the world they are in contact with many different cultures and languages. This is very beneficial and helps them developing and opened mind. Of course, the most important is that our son always loved going there.„Mommy, the most beautiful planet is Jupiter!“

Ivana a Fabien
rodiče Kryštůvka
Zato, že chodí Hugo do Bambína může vlastně jeho babička. Celkem intenzivně prožívala Hugovo velice první studium a tak se zapojila do hledání. Najednou se někde objevil letáček Bambíno a tak nám ho přinesla ukázat. Celkem jsme byli ve třech školkách, z toho první neodpovídala hygienickým normám ani omylem a vypadalo to, že za rohem číhá hygienik a každou chvilku školku zavře. Ve druhé školce strávil Hugo jedno dopoledne a nikdy více! Poté co jsem ho našla samotného se slzami v očích na trampolíně, protože ho předtím někdo sejmul, jsme se už nevrátili. Třetí školka byla Bambíno. Bylo to tam tak kultivované a v kuchyňce voněla bábovka. Huga si v klidu odvedli do výtvarné dílny a my jsme neodešli bez podepsání smlouvy. Hugo je v Bambínu již přes tři roky a to je nejdéle ze všech dětí. Díky spolupráci s Bambínem se z Huga stal společenský a komunikativní kluk. Myslíme si, že má výborně našlápnuto do budoucna.

Tereza Booth
maminka Huga

Dobrý den,

rádi bychom tímto poděkovali všem z Bambína Vinohrady za to, jaké úžasné místo pro děti dokáží každý den vytvořit. 

Do výběru školky jsme zapojili i našeho syna Lukáška. Už při první návštěvě byl z Bambína nadšený, protože je to opravdu výjimečné místo. Vlastní akreditovaný program je zárukou, že to tady myslí s dětmi vážně. Ale tady všechna vážnost končí, protože děti si díky pestrému programu užijí každý den spoustu zábavy. Luky si tak brzy protáhl třídenní dopolední docházku na celý týden. Teď se těší, až s ním brzy začne chodit do školky i jeho mladší bráška. Je pro nás krásné sledovat, jak je v Bambínu šťastný a spokojený.

Pro nás rodiče je důležitá profesionalita a současně maximální vstřícnost a ochota celého týmu Bambína. A možná Lukymu tak skvělou školku i trochu závidíme :-)


Pavla a David Hlavičkovi
rodiče Lukáška
Our family is so grateful to have found Bambino – it has exceeded all of our expectations. As newly arrived expats in Prague, we looked at several pre-school options for our son and daughter. Initially we were drawn to Bambino for its Czech and English program, but upon meeting the teachers and experiencing the school firsthand, it was clear we had found ‘the one’. As we’ve come to know the school more over these last two years, our appreciation has only grown.

The teachers at Bambino are simply outstanding, across the board. Beyond their enviable creativity, which continues to impress us each week, they forge strong relationships with the kids and create a very nurturing learning environment. In addition, they sprinkle in events and trips – like ‘school in nature’ or themed sleepovers – that keep the kids excited. Their attention to detail, like scanning and uploading artwork and photos, is also amazing. There are simply a million small touches that make Bambino so special. They have our highest recommendation and we couldn’t be happier there.


Jenny Traille
mama to Rowen & Emma

Bambíno se stalo druhým domovem pro obě naše děti. Podobných zařízení je po Praze mnoho, proto není třeba až tak vyzdvihovat krásné prostředí, skvělý přístup personálu k dětem, kvalitní program atd. Jasné a srozumitelné hodnocení Bambína našimi dětmi je jediné... většinou se jim domů moc nechce a až na malé výjimky se ráno do "práce" těší. A naše hodnocení jakožto rodičů, kteří mají oba velmi nepravidelnou pracovní dobu, kdy nevíme ani dne ani hodiny? V Bambínu se VŽDY na všem můžete dohodnout, nic není problém, který by se nedal vyřešit a Bambínovská flexibilita a vstřícnost (stejně tak i trpělivost s námi bláznivými rodiči) mě ještě stále nepřestává v některých momentech překvapovat. To jsou z pohledu nás rodičů mnohdy neocenitelné nadstandartní hodnoty, které dělají Bambíno tak výjimečným. Na cestě do Bambína jsme už pár zastávek v podobných zařízeních absolvovali, ale mohu říct, že Bambíno je naší zastávkou poslední.

S odstupem času bych ráda přidala ke své předchozí referenci takové malé P.S. Čerstvě jsme s dcerou absolvovali období zápisů na základní školy. Do poslední chvíle jsme si mysleli, že by pro ni byl vhodný odklad školní docházky i po konzultacích se všemi zúčastněnými (ředitelka školky, psycholožka, logopedka atd.) O to větší překvapení nám nakonec dcera přichystala. Na škole v rámci obvodu, která si dovoluji říct, že není vůbec špatná, na mě s nápadem na odklad koukali s velkým podezřením. Vybavuji si přesně jednu poznámku zástupkyně ředitelky školy a dovolím si ocitovat: "Mimochodem, nepamatuji si, že bychom měli za poslední dobu u zápisu dítě s tak dobrým držením tužky a tak dobrou grafomotorikou".

Tak jsme se odhodlali jít i k zápisu na námi preferovanou školu, kde už ale probíhá přijetí do prvních tříd výběrem na základě "přijímaček". Brala jsem to spíše jako příležitost zjistit, co by nás tam příští rok čekalo. Nicméně ze 140 přihlášených dětí brali 50 a dcera je mezi přijatými. Vzhledem k tomu, že v Bambínu prochází systematickou, vysoce erudovanou a výborně vedenou před-předškolní a následně předškolní "výukou", není se asi co divit. Naprosto upřímně musím přiznat, že Bambíno má na její připravenosti a jejím úspěchu zásadní podíl.

Závěrem musím dodat, že s nástupem do Bambína se vlastně má očekávání a priority od Bambína vůči dětem měnily podle jejich věku. Od jesličkového až po školkový. A teď i předškolní. Bambíno a lidé v něm to chápou stejně a očekávání byla splněna s nadstandartní kvalitou.


Zuzka Hajasová
maminka Rozárky a Johanna
Když jsem poprvé nechávala na půl dne svého ročního syna v jesličkách Bambíno, brečela jsem a připadala jsem si jako nejhorší máma na světě. Teď po třech letech do jeslí chodí už i můj druhý syn a z toho staršího, původně pěkného vzteklouna, se vyklubal šikovný předpředškolák, který rozdává rozumy na počkání. Dnes se už při cestě z Bambína usmívám a cítím se jako ta nejlepší máma na světě, protože vím, že dětem umožňuji tu nejlepší předškolní výchovu, jakou si jen člověk umí představit. Přiznám se, že Bambíno mě i po několika letech neustále příjemně překvapuje svým nadšením a zájmem o vlastní zdokonalování. Společně konzultujeme a řešíme drobné i zásadní věci v oblasti výchovy, ale i praktické záležitosti – např. odvoz dětí domů, když jsem musela nečekaně zůstat v nemocnici. Oceňuji nadstandardní osobní přístup.

Moje děti jsou tady absolutně šťastné, hravou formou se učí spoustě dovedností a mám radost, když je vidím s rozzářenou tváří. Kdybych mohla, chodila bych do Bambína s nimi.

Děkuji celému týmu jeslí a školky Bambíno, že mi pomáhají vychovat šikovné malé lidi.


Miroslava Pešová
maminka Matěje a Radka
Jsme velice rádi i hrdí na to, že náš syn Nikolas navštěvuje právě školku Bambino, o které si myslím, že je nejlepší v Praze. Začal zde chodit nejprve do jesliček, kde se mu od prvního dne líbilo a během jednoho měsíce se krásně rozmluvil, postupně a přirozeně zbavil dudlíčku i plínek a naučil spoustu nových věcí. Každý den u něj vidím něco nového, co se právě ve školce naučil a rád mi to vypráví a předvádí. Umí už i pár anglických slovíček. Líbí se mi vybavení školky, že mají speciální místnost pro každou činnost: hudebnu, tělocvičnu, kreativní dílničku, herničku, ložnici na spaní a krásné postýlky. Také zde pěstují zvířátka a starají se o kytičky. Vidím u našeho Nikoláska velký vývoj a hlavně to, že je šťastný a stále veselý. Občas i o víkendech nám říká, že by dnes chtěl jít do školky, kde se mu velmi líbí. Oceňuji hlavně milé paní učitelky, kterým plně důvěřuji, vidím, jak mají všechny děti rády a plně se jim věnují / což jsem při obchůzce jiných školek rozhodně tento pocit neměla/. U dětí od malička pěstují slušné a dobré chování, děti si navzájem pomáhají a učí se od sebe a navzájem se inspirují. Co považuji za důležité je pestrá strava plná zeleniny založená na zdravé výživě, což je v ostatních školkách dost podceňováno, nebo se vaří dle zvyklostí školních jídelen, což nepovažuji za šťastné. Nikolase u nás doma dokonce každé ráno vyzvedává pan řidič, který jej do školky vozí a to syna velmi baví, každé ráno vstává s radostí a pospíchá za panem řidičem, je to takový každodenní rituál. Nám to velice pomáhá při ranní organizaci a odchodu do práce. Jsme rádi, že Bambino máme! Děkujeme

Veronika Manukjan
maminka Nikolase
Izvrsna multi-jezična škola sa stručnim i brižnim osobljem, fleksibilnom i odgovornom upravom, vrhunskom opremom te osobnim pristupom svakom djetetu. Srdačno preporučujem svim međunarodnim obiteljima bez obzira na vašu dužinu boravka u Pragu.

Alida Ban Pavlovic
maminka Tomy
Mile Bambino, pred par mesiacmi sme sa dozvedeli o Vasej skolke cez rodinu, ktorej deti navstevuju Vasu skolku. Rodina bola nadsena a spokojna s Vasimi sluzbami. Rozhodli sme sa prihlasit Oliviu k Vam, napriek prijatiu do statnej skolky. Stravili sme s Vami kratky cas, nase ocakavania sa splnili. Ste jedna z mala skolok, ktora je velmi flexibilna, otvorena, s profesionalnym pristupom pedagogov , s velkou ponukou sluzieb, kruzkov a s uzasnou rodinnou atmosferou . Bude sa nam tazko odchadat! Olivii ste dali dobry start a verime, ze jej pomoze sa zaradit do noveho kolektivu aj v zahranici. Dakujeme:-) Zelame Vam vela uspechov v pedagogickej praci a dobrych klientov.

Beáta Lacko
maminka Olivie

O školce Bambino jsme se dozvěděli od kamarádky.

Vzhledem k našemu návratu ze zahraničí to byla až neuvěřitelná náhoda, protože jsme hledali školku, kde by Anička mohla pokračovat v anglickém a francouzkém jazyce, což Bambíno, jako jediná školka umožňuje. Ze změny jsme samozřejmě měli obavy, protože Anička byla zvyklá na svoji "starou" školku, kde měla vytvořené vazby, znala prostředí a školkové rituály.

Ale obavy byly zbytečné:-) Během krátké chvíle si Anička školku oblíbila, našla nové kamarády a už je to "její" školka. Nyní se připojil i mladší Matyáš. Velmi oceňujeme možnost, že můžou být naše děti spolu i přes věkový rozdíl. Anička Matýskovi pomáhá, což mu velmi usnadňuje vstup do školkového života:-) Další velkou výhodou je flexibilita a vstřícnost celého teamu.

Bambino, moc děkujeme!

P.S občas musíme ve školce na děti čekat a přidávat ještě pár minut...


Michaela a Martin Peleškovi
rodiče Anny
Choosing Bambino kindergarten proved as a very good decision for our son Filip. The unique program is adjusted to the needs of children with different backgrounds and Filip without difficulty accepted this multilingual environment. With the support of the highly caring staff, our son gradually learned to speak Czech, was involved in many activities and enjoyed playing with his new friends. The kindergarten provides many opportunities for creative learning with flexible programme taking into account children needs and additional services provided to parents. I would recommend this kindergarten as higly innovative and pleasant setting for upbringing children.

Ljiljana Asenov Jovanovski
maminka Filipa
Krásné prostředí, pocit bezpečí o dítě a učení hrou. Když jde dcera do školky tak nepláče a vrací se spokojená a usměvavá. Velkou výhodou je možnost, že si dítě vyzvednou doma, odvezou do školy a zase přivezou. Potěší i milé maličkosti, například když byla dcera nemocná, přivezli jí ze školky domů její oblíbenou hračku. Děkuji.

Denisa Chalupová
maminka Vanessky
Do Bambína jsme se vrátili po roce na prázdniny, jednak proto, že naše současná státní školka nezajišťuje prázdninový provoz a jednak z toho důvodu, že dcera si prázdniny v Bambínu doslova vydupala ustavičnými dotazy kdy už konečně půjde do té „staré“ školky, kde se nenudila a kde na ni děti i paní učitelky byli hodné… Bambíno je velice příjemné místo s rodinou atmosférou a přátelským – téměř maminkovským přístupem. Školka se nachází v příjemném prostředí staré vilové zástavby s dobrou dostupností na metro Flora a disponuje úžasnou zahradou. Paní učitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost. Na všech je vidět, že to dělají s láskou. Denní program je rozmanitý a děti se rozhodně nenudí. Během prázdnin navíc probíhá tematický program. Děti jsou hodně v pohybu, většinu dne tráví na zahradě. Školka má prodlouženou pracovní dobu až do 18:00 a je otevřena po celé letní prázdniny. Navíc, na rozdíl od státních školek, pokud dítě vyzvednete těsně před 18:00, nikdo se na vás nemračí. Bambíno mohu doporučit všem dětem, které mají raději menší kolektiv s rodinnou atmosférou, rády tvoří a objevují nové věci. Navíc se ukázalo, že spojení české a anglické skupiny je významnou devizou – Lucie, ačkoliv navštěvovala českou skupinu, už od tří let rozumí základním slovíčkům v angličtině a velmi lehce se tak zapojuje do animačních programů v rámci hotelových komplexů při našich cestách do zahraničí.

Martina Poláková
maminka Lucinky
Než moje dcera nastoupila do Bambina navštěvovala dvě soukromé školky. U obou byla podmínka, aby se ve školce mluvilo anglicky a aby byly dodržovány zásady zdravého stravování. I přesto, že v obou případech slibovali, že vše splňují, byla jsem nad míru nespokojená. Až při nástupu do Bambina jsme já i dcera velmi spokojené se službami, které školka poskytuje a nabízí. Dcera chodí do školky i na kroužky, které mají děti možnost navštěvovat moc ráda. Já oceňuji osobní a profesionální přístup jak učitelů tak vedení.

Kristýna Durasová
maminka Aničky
Our daughter Lucie was not even 2 years old when she started attending Bambino nursery in January 2013. As apparently every parents whose first child is about to face one of the first “challenges“ in their lives, my wife and I were more than nervous how this would work out. Of course, objectively speaking we could not really imagine a better environment for our little kid to prove she would be able to “survive“ without us. A new, modern, apparently well-established kindergarten in a beautiful villa at Vinohrady; on top of that, less than 5 minutes‘ walk from my wife’s employer. So, what else could we wish for? But still….does objective perfection always guarantee a good result, in this case hapiness of our child? Since we could not be sure, there was only one option – to give it a try!

In the first few days after our daughter started to attend Bambino, we realised one important thing. The fact that Bambino was a new and modern kindergarted did not matter that much. The fact that it was situated in an elegant villa in a prestigious neighbourhood did not make a big difference. The fact that it was equipped with basically all imaginable child-facilities, toys, teaching equipments was not really of big importance. What we realized was that the greatest asset of Bambino are its PEOPLE. Starting from the diligent and always-smiling cleaning lady, over the extremely commited teachers / “aunts“, who truely seem to love the kids as their own, to the competent and reliable management, who simply know how to do their job.

Having said this, I don’t feel the need to stress way too much that our daughter did not struggle much before she got used to spending her days without us. On the contrary, in a few days she made friends with the other kids, got used to the daily routines and became really attached not only to her teacher „Dáda“ but basically to all the staff including the “cleaning aunt“.

Well, so much for our rather personal recollection. Before thanking Bambino for all this, I would like to mention a few other things which may not be of such significance at first sight, but which we appreciated a lot.

Firstly, there are many activities which the kids pursue with their teachers, most of them of creative nature. Being it painting, modelling, collages… all of it develops children’s imagination and manual skills. What is also nice about it, is that parents can see all of their offspring’s “artefacts“ either physically or – if there is no time for it – on the internet site of Bambino.

Secondly, in Bambino the kids live in a real cosmopolitant environment. When Lucie picked up a few words from her Italian “boyfriend“ Leonardo, we were amused. When she later picked up many more words in English from Eloise (Canadian teacher who mostly speaks to the children in English, btw can speak French too, if requested) we were rather delighted. For sure, we don’t belong to parents who want to torture their 2-years-old kids with “learning“. But the thing is that in this way it is no learning at all, it is fun! And who would not want their children to learn English without ever realizing that have to learn it. Well, we do! :-)

Last but not least, I know who how important is safety. Well, in Bambino one can tell how closely it is linked (at least in the Vinohrady branch) to the company. It is hard to imagine a safer and more caring environment than this.

So…thanks to all who made and make this parents‘ dream come true!!! :-)


Lukáš and Ilona Nagyovi
rodiče Lucinky
Nuestros dos hijos van a la escuela de Bambino en Vinohrady. Resulta difícil elegir un jardín de infancia, siempre piensas qué es lo más adecuado y qué a va a ser parte del desarrollo en su primera etapa. Marc está con los pequeños en el Kindergarden y Alex en la Nursery. Desde que van a Bambino son más independientes, les han enseñado que es su casa, les enseñan las rutinas de todos los días; desvestirse, lavarse manos y dientes, poner y quitar la mesa…, y lo más importante normas de convivencia, respetar que hay límites para que todo funcione bien. Otro punto importante, es la creatividad que se respira incluso en el ambiente, los clubs de música, cocina, cerámica, baile…Para mi marido y para mí era muy importante que el lugar elegido fuera bilingüe, ya que ninguno somos checo y queremos que ellos puedan comunicarse en el país en el que viven, así creemos que poco a poco irán aprendiendo los dos idiomas ( checo e inglés). Por otro lado, es un colegio con una gran flexibilidad, qué se adapta a todas a las distintas situaciones que tenemos las familias, y tienen un gran servicio cuidado de niños con los mismos profesores, siempre nos han ayudado y por tanto hecho las cosas más fáciles, sobretodo cuando estás fuera de tu país y es difícil comunicarte al 100%.Lo más importante, es ver como todas las mañanas van contentos al colegio. Manuel & Maria, Marc & Alex’s Parents

Maria Candel Notari
maminka Alexe a Marca
I think it was a good decision to have chosen Bambino for my daughter. The teachers are very friendly and warm, so she has enjoyed a lot to be in Bambino. In the initial time of her schoold days, she had not understood at all both English and Czech. However, she nowadays is singing songs in English or Czech even in my home. Also she enjoys playing with friends in Bambino. This is amazing for me. Bambino has an event called ’school in nature’ every half year which kids go on trip for 3 days away from their parents. As that was first time for my daughter to be away from me, I worried if she would be sad, but she wasn’t at all. I’m so proud of her that she came back home growing up mentally every time after ’school in nature’. I and my daughther really enjoyed a lot in Bambino. Thank you.

YokoTakahashi
maminka Sany
My daughter was very excited to wake up every morning to go to Bambino, which was the best reference ever. We are very thankful to the enthusiastic teachers and staff who helped us on our Bambino journey With best regards from Anabela Zubrova and her parents!

Jaroslavna Zgoda
maminka Anabely

„Výběru školky pro dceru jsem se věnovala dosti pečlivě. Hodně jsem jich „v rámci hledání“ i osobně navštívila. Školka Bambíno na mě zapůsobila hned při první návštěvě a to hned dvojmo – zasazení školky v krásné staré vile s velikou zahradou a jednání s vedením školky. Nyní je to již rok, co dcera školku navštěvuje. Nikdy nic nebyl problém. K potřebám dítěte a jeho rodičů se zde opravdu přistupuje velmi individuálně, jakkoli to zní jako klišé :-) (například naše dcera po obědě nikdy nespí, což je ve většině školek nepřekonatelný problém; problémem není ani zajištění odvozu nebo přivezení dcery do/ze školky, občasné zpřehazování docházkových dnů, atd., atd. Výběr této školky byla pro nás trefa do černého…“


Lada Stejskalová
maminka Andrey
Chtěla bych moc poděkovat náse školce za nádhernou chovu o mého sýna Amira. Moc rád tam chodi a každý den má nové historky a zkušenosti. Když dávam ditě do školky ráno, jsem si vždycky jistá že bude v klidu a vrátí se domů v dobré a jasné náladě. Moc se mi libi že nemusím ráno vozit syna do školky, protože každý den přijede mini autobus a vyzvedne Amira, a on strašně rád čeka na řidiče a kamarády, s kterými pojede do školky, bude se zase bávit. Taky je super že můžu sledovat ditě ve školce pomoci web stránky, kde najdu fotky a zprávy o tom, co dělá přes den. Velmi jsem ráda že jsem vybrala přesně tuto školku pro mého syna.

Maja Oripova
maminka Amira
Asi každý rodič, který tuto situaci zažil, ví, jak je těžké předat dítě z domácí péče do jesliček či školky. Kladete si spoustu otázek, zda jste vybrali dobře, zda pro vaše dítě děláte opravdu to nejlepší. A nikdo vám na vaše dotazy neodpoví lépe, než dítě samo. V případě naší dcery Ellinky dnes máme jistotu, že jsme výběrem Bambína nešlápli ani trochu vedle. Víme to. Naše Ella je ve školce jednoduše šťastná. A šťastná tedy byla i naše volba. Pro Ellu je Bambíno místo, kde žije a kterým žije. Má zde spoustu kamarádů – malých, i těch dospělých. S nimi se každý den učí nové věci, poznává, tvoří, objevuje. V kroužcích, které zde navštěvuje, rozvíjí své dovednosti. Od malička získává základy cizích jazyků, má jedinečnou možnost vyrůstat v multikulturním prostředí. Ale především vyrůstá v místě, kde se cítí dobře, bezpečně, s lidmi, kteří jsou její druhou rodinou.

Petra a Petr
rodiče Ellinky
Školka Bambíno se mi líbila už při první návštěvě a to jak svým vybavením (dětská kuchyň, hudebna, keramika, tělocvična…), tak i milým a profesionálním jednáním personálu.

Marlenka školku navštěvuje už čtvrtým rokem a letos se k ní přidal i její mladší bratr Kristian. Obě děti jsou moc spokojené a to je pro nás nejdůležitějsí.

Veronika Šaňáková
maminka Marlenky a Kristiana
We were looking for best kindergarden for our son. ’Being the best’ is not only the confidence about children security, but also to become a place where little humans start to understand the world around and get prepared to the real life. And Bambino gives the perfect opportunities for children to see the world and get first life experience. Before we got access to webpages with photos reports, we could hardly imagine how many activities they perform with our children daily. They visit various places very often, from fire station to nursing home, from cinema to library, summer camp on the farm, amazing studies! They sing songs, make different crafts, paint something all the time. They study foreign language and after couple of month our son insists to speak english even when he´s at home. Team there is young, active, very responsible and most of them are native english speakers. We are very confident about our child when they look after him. We are sure every day he knows more and more. What else can we desire as a parents? Bambino is a great place. Looking forward to send there our lovely daughter, unfortunately she is too young now :-) With best regards,

Boris & Elena Korolkovs
rodiče Artema
Náš Adam navštěvuje Bambíno od května 2013. Pro naši rodinu se pojem Bambíno rovná pojmu úžasná školka. Prostředí školky je nádherné, vila s krásnou zahradou. Pro nás i pro Adama byla školka Bambíno jasná volba, milé vedení školky, zahrada s herními prvky, program a aktivity ve školce, možnost navštěvovat českou i anglickou skupinu. Interiér školky je barevný, na každou činnost mají zvláštní místnost. Adam miluje vaření, pečení v dětské kuchyňce. Adam je ve školce spokojený a šťastný. Má tam své kamarády. Činnosti ve školce, dopolední nabitý program ho rozvíjí v šikovného kluka. Dopolední program má každý týden své téma. V každém týdnu mají nějakou akci mimo školku nebo ve školce. Adam ve školce hraje na flétnu, školku navštěvuje paní logopedka. Adam má tedy vše na jednom místě, ve svém školkovém prostředí, pro nás rodiče skvělý bonus. Pro mě jako rodiče bylo nejvíc, že Bambíno má vlastní zahradu s trávou, stromy, rostlinami, to je určitě velká přednost školky. A sauna v zimním období je pro děti super. Školka má svoji postavičku pana Bambína, každé dítě má svoji značku s krásným grafickým provedením. Pro nás rodiče je i velkým plusem web školky s fotografiemi, to přesně vidíme, že je o Adama nejlépe postaráno. Bez obav ponechávám Adama ráno v Bambínu, je to pro mě bezpečné prostředí. Velké díky patří milým učitelkám, mají můj obdiv jak děti zvládají s úsměvem a přitom nechybí přísnost a důslednost. Děti učí slušnému chovaní, hezkým vzájemným lidským vztahům. V Bambínu se děti učí se starat o šneky, rybičky, zasazují a zalévají kytičky. Po prázdninách náš čeká předškolákův rok. Adam byl na jaře 2015 na školce v přírodě a doteď žije zážitky z indiánského pobytu. Děkujeme celému týmu Bambína, jsme rádi, že Vás máme.

Jitka Smržová
maminka Adama
I have to say that all the employees here in Bambíno are excellent and very professional and always helpful. Keko is very happy and he likes to spend time in daycase. The most important for me is that he is happy and enjoys to spend time here because children can´t lie about what makes them happy. I am also very much satisfied about his progress in development and growth. He learns a lot through a very fun and interactiv way.

Sanela Bursac
maminka Keka
Auf diesem Weg möchten wir uns schriftlich für die gute Betreuung unserer beiden Söhne Alexander (3 Jahre) und Nikolas (16 Monate) im letzten Jahr bedanken. Für uns als beruflich selbstständige Eltern sind sowohl die langen Öffnungszeiten des Kindergartens als auch die Tatsache, dass Sie nur über Weihnachten und Neujahr schließen die idealen Voraussetzungen für unsere Kinderbetreuung. Darüber hinaus sorgt der Kindergarten mit vielerlei Dingen wie z.B. das qualitativ hochwertige Bio Essen, die liebvollen Erzieherinnen, dafür, dass sich unsere beiden Söhne sehr wohl fühlen. Insgesamt wird damit für die Kinder in der kleinen und in der großen Gruppe eine wirklich behütete und familiäre Atmosphäre geschaffen, die man sonst in den Prager Einrichtungen selten findet. Besonders gut gefällt uns hier wie die großen Kinder lernen mit den kleinen umzugehen und die "Kleinen" immer wieder von den "Großen" integriert werden. Insbesondere, dass beide Brüder sich über den Tag kurzzeitig sehen konnten, hat der Integration unseres Kleinsten sehr geholfen. Die vielen Aktivitäten, Basteln, Singen, Sport, Freispiel, Kochen, Musizieren sowie die täglichen Rituale der Kinder ließen für eine ideale Betreuung unserer keine Wünsche offen. Für uns ist es essentiell wichtig, dass unsere Kinder gerne in den Kindergarten gehen und sich wohl fühlen. Dies tun beide unsere und wir hoffen, dass in der Einrichtung nach unserem Umzug nach Deutschland dies auch dort der Fall sein wird. Der gesamten Belegschaft danken wir von Herzen. Wir standen in gutem Kontakt und konnten uns jederzeit an sie wenden, wenn wir Fragen hatten. Wir werden den Kindergarten Bambino immer gerne weiterempfehlen. Mit herzlichen Grüßen

Cristina a Michal Tuik
rodiče Alexandra a Nicholase
Náš, nyní pětiletý syn Samuel začal školku Bambíno navštěvovat od prázdnin 2013. Máme srovnání dalších dvou školek, které navštěvoval předtím a jsme velmi šťastní, že se do třetice podařilo najít skvělou školku. Hned v říjnu jsme Samíka poslali na školku v přírodě a i přesto, že byl poprvé mimo rodinu, vrátil se spokojený a plný zážitků. Učitelky nám pravidelně posílali zprávy, tak jsme i jako rodiče byli klidní. Oceňujeme přístup pedagogů, kteří dbají na základy slušného chování dětí a pečlivě po dětech vyžadují, aktivity, které jsou z různých oblastí běžného života, důraz na rozvoj tvořivosti. Přístup učitelů je založen na individuálním přístupu k dítěti. Samík je ve školce spokojený a má kamarády různých národností, což u něj podpořilo touhu poznat jiné země a zvyklosti. Jako rodiče velmi oceňujeme výuku v angličtině resp. že angličtina je používána při běžných činnostech a vidíme velký posun ve schopnosti komunikovat v angličtině a umění odposlouchat anglický text ,například při poslechu pro něj nových písniček. A velmi nás potěšilo, že kdykoliv vyzvedneme Samíka ze školky, vždy obdržíme informace, co Samík během dne dělal, jak se mu dařilo na odpolední předškolní přípravce, jestli mu chutnalo, což nám dává pocit, že pedagogové mají skutečný zájem o dítě. A z vlastní zkušenosti z předchozí ,rovněž soukromé školky, víme, že to není standard. Co se týká jakýchkoliv změn, které jsou v rámci běžného života potřeba, bez problémů jsme se vzájemně s MŠ Bambíno dohodli. A zpětná vazba , informace k akcím a činnostem ve školce jsou na vysoké úrovni. Bez obav se těšíme na nový školní rok, kdy bude Samík předškolák a čeká nás zápis na základní školu. Víme, že bude dobře připravený, a to i díky Bambínu. V budoucnu plánujeme do školky přihlásit i našeho druhého, nyní osmiměsíčního syna Alexe.

Lucie a Jaroslav Barvířovi
rodiče Samuela
Mateřskou školu Bambino navštěvuje naše tříletá Alžběta téměř dva roky. Po celou dobu se můžeme spolehnout na profesionální přístup veškerého personálu. Velmi oceňuji vlídnou důslednost vůči dětem, ale rozumnou benevolenci k nám, pracujícím rodičům.

Hana Vachutková
maminka Alžběty
Chceme moc poděkovat týmu Bambina, který nám pomohl v těžkých začátcích, kdy nejvíce obav mají rodiče, kdy 14 měsíční dítě si teprve zvyká na nový režim a není úplně klidné. Teď, když je Sofie v Bambínu spokojená a chodí tam ráda, velmi oceňujeme hodnoty, kterým se naše dítě v tomto prostředí učí. Jsme klidní, protože víme, že má a dostává vše, co potřebuje. Bambíno doporučujeme všem, kteří mají velká očekávání, protože tu dostanou vždy něco navíc! Máme absolutní jistotu, že vždy vědi co a proč dělají.

Vedrana a Michal Stříbrní
rodiče Sofie
Do Bambína chodí naše obě dcery, Anna (4) do školky a Mína (2) do jesliček. Anička do školky nastoupila, když jí bylo 2,5, a Mína navštěvuje jesličky asi půl roku. Upřímně si ani nedokážu představit, že by měly chodit do nějaké jiné školky. Bambíno je dokonalé ve všech směrech – skvělé paní učitelky, které to baví, děti mají rády, mají zkušenosti a děti rozvíjí ve všech směrech - opravdu se jim věnují, tráví s nimi čas a pečlivě a s trpělivostí vše vysvětlují. Perfektně fungující manažerské zázemí, které flexibilně reaguje na změny a požadavky (z pracovních důvodů se nám stane, že potřebujeme holčičky nechat déle, překopáváme jejich standardní docházku a nikdy s tím nebyl problém, Bambíno nám vždy vyjde plně vstříc). Zdravé a vyvážené stravování – po pravdě takové, které bych já sama nikdy nebyla schopna zajistit. Krásné a čisté prostředí s úžasnou zahradou a vlastním hřištěm a v podstatě celková koncepce, kdy mají děti dlouhodobý plán rozvoje všeho, co do života budou potřebovat. A v neposlední řadě si velmi vážím perfektní komunikace směrem k nám k rodičům – díky intranetu, pravidelným hodnoticím schůzkám a denní komunikaci s učitelkami máme skvělé informace o tom, co se naše holčičky naučily, v čem vynikají, v čem by se naopak měly zlepšit, jaký měly den, jak se chovají k ostatním, jak jedí – zkrátka vše, co každý rodič potřebuje a chce vědět. Bambíno bych doporučila všem rodičům, protože je to obrovská úleva mít takového životního „parťáka“, na kterého se můžete spolehnout, a zároveň skvělý pocit, že dáváte dětem to nejlepší. Děkujeme moc, Bambíno.

Martina Vopršalová
maminka Aničky a Míny
Georgia & Jessie have been attending Bambino for 2 years. What initially attracted me was the beautiful villa, conveniently located to my home and work and the fact that it provided both Nursery and Preschool facilities under one roof. We have been very happy with the program and staff during our time here. Bambino has always been extremely flexible to our needs. For example: • My elder daughter Georgia participates in the Czech program 2 days per week (to provide her with the opportunity to learn the language) and the English program 3 days per week. • When my younger daughter Jessie was ready to start the transition from Nursery to Preschool, she started to attend a half day with the big children (when she was in the mood :-)) until she was ready to move full time to the Preschool. My older daughter will start school in September and Bambino has given her a great start. She has already learned basic reading, writing and number puzzles so she can be confident while adjusting to her new environment. Thanks Bambino - we will miss you!

Cathy Hamilton
maminka Georgiy a Jessie
Bambino provides a great young learners enviroment both inside and outside. Our son enjoyed his time at Bambino kindergarten and developed many skills and friendships. We were very pleased to be a part of Bambino after our return from the UK. Eric was looking forward to every day as he likes his teachers, his friends, nice food and a large garden.

Eliška Thorburn
maminka Erica
Po navratu ze zahranici jsme hledali mezinarodni skolku, abychom udrzeli synovi anglictinu. Skolka Bambino se nam velmi libila z mnoha duvodu. Jednak rodili mluvci ve skolce byly ruznych narodnosti, tedy i prizvuku (britsky, australsky, americky), skolka nabizela moznost stridat vyuku v anglicke a ceske tride a nadchnuly nas i krasne, ciste prostory ve vile se zahradou a vybaveni skolky (detska kuchyn, hudebna s pianem, hriste na zahrade). Vedeni skolky bylo vzdy velmi vstricne, neocenitelna byla flexibilita, nebot pred nasi dalsi relokaci se termin odjezdu a tedy odchodu syna ze skolky nekolikrat posunoval a skolka nam vzdy vysla vstric, i pres velky zajem a naplnenost kapacit. Vyuzili jsme nekolikrat i praktickou sluzbu odvozu syna ze skolky. Ve skolce se vyborne a skutecne pestre vari (sama jsem se mnohokrat ze skolkoveho jidelnicku inspirovala), deti kazdy den, pokud to jen trochu jde travi cas venku na zahrade, diky cemuz se syn velmi rychle naucil sam obouvat (v teto oblasti jsem sama prilis uspechu nemela :-)) a aktivneji oblekat. Ucitele se snazi podporovat kamaradske vztahy v kolektivu deti, uci je omluvit se, chovat se ohleduplne a s respektem k ostatnim. Syna jsem vyzvedavala vzdy spokojeneho. Dekujeme Bambino a prejeme hodne spokojenych deti!

Stanislava Mastníková
maminka Marcela
Sofie začala navštěvovat Bambino ve svých třech letech a okamžitě si školku zamilovala. Určitě tomu napomohlo příjemné a kreativní prostředí, zahrada a dvůr pro venkovní aktivity, ale hlavně skvělí učitelé (včetně vedení) a jejich přístup k dětem. Evidentní je snaha rozvíjet silné stránky každého dítěte, ale zároveň důslednost, učení se empatii, podpora týmového ducha a významu přátelství. Velmi spokojena jsem byla s předškolní přípravou, v rámci níž děti dostaly skvělý základ pro český školní systém a byly velmi dobře připraveni pro zápis do prvních tříd. Pro Sofii byla také velmi cenná všudypřítomná angličtina díky rodilým mluvčím v roli učitelů. Přestože je z české rodiny, ve svých šesti letech je nyní již částečně bilingvní. Za měsíc a půl jde do školy a je jasné, že po Bambinu se jí bude stýskat. Do konce srpna si naštěstí školku ještě trochu užije. Bambíno, díky za vše a buďte stále tak skvělí.

Lenka Belko
maminka Sofie
Byli jsme před rozhodnutím, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro našeho syna Maria. Uvažovali jsme, oslavu uspořádat v prostorné restauraci s dětským koutkem a tematickým programem pro děti (kouzelník, malování na obličej, šašek). Jelikož syn má spoustu kamarádů a kamarádek, a již jsme na narozeninových oslavách byli a setkali se s oslavami typu restaurace a program, chtěli jsme, aby synova oslava byla pojata nikoliv v restauračním prostředí, které je spíše vhodné pro oslavy dospělých (i kdybychom zajistili program pro děti), spíše jsme si přáli oslavu, kde se děti budou cítit jako doma, kde budou hlavně děti se bavit, nikoliv dospělí. Zkrátka pořádná dětská party.

Stále jsme ještě nevěděli a rozhodovali se, kde a jak oslavu podnikneme, a abychom pokročili s plánováním, začali jsme dávat dohromady seznam kamarádů a kamarádek, které pozveme na oslavu.

Během psaní si syn vzpomněl na své 2 kamarády, kteří s ním chodili do předešlé školky. Požádal mě, že by byl moc rád, kdyby tito kamarádi přišli na oslavu. Bylo moc dobře, že si syn na ně vzpomněl, protože jsme v tom okamžiku měli vybrané místo pro oslavu. Totiž místem oslavy byla školka Bambíno.

Ještě ten den jsem kontaktovala školku a sjednala si schůzku s tím, že bych ráda uspořádala u nich narozeninovou oslavu a potřebovala bych poradit a pomoci s přípravou.

Školka Bambíno mi vyšla ve všem vstříc od návrhu, tvorby pozvánek, programu, zajištění cateringu a dalších služeb. Během a po konání byly děti nadmíru spokojené. Zkrátka si party báječně užily. A to je to nejdůležitější.


Bohdana Foubíková
maminka Maria
Our two children have been going to Bambino for almost eleven months - our son to the nursery, our daughter to the main kindergarten - and we are very happy with their development. Bambino has a lovely atmosphere: the building, a generously sized villa, consists of many rooms, each with a different character, and none too big, which keeps it cosy and stimulating for the children. The staff are consistently warm and motivated, and go about their work with fantasy and love. We like how the children are taught to treat each other with respect. Most importantly, our children look forward to going to Bambino every morning.

Paddington Tucker
tatínek Vituse a Helen
Konečně jsme našli školku se kterou jsme spokojeni. Učitelky oslovují děti kamarádi, mají připravený pestrý program a dcerka se těší do školky! Navíc nás doma neustále překvapuje novými znalostmi, v poslední době nám při řízení - k naší velké radosti - připomíná vše, co bychom mohli přehlédnout. Tento měsíc totiž mají okénko o dopravním provozu. Bambíno doporučujeme, je vedeno citlivě a promyšleně.

Tereza a Jan Houdkovi
rodiče Sáry
S Bambínem jsme byli velmi spokojeni. Děkuji za velmi milý a přátelský kolektiv, důkazem toho je že Adam se každý den těšil na své učitelky a kamarády a večer nechtěl domů. Díky péči v Bambínu má i neuvěřitelní znalosti , na kterými někdy žasnu.

Markéta Pazdírková
maminka Adama
Školka Bambíno nadchla mého syna již při první návštěvě. Příjemná vila se zahradou je plná šťastných dětí, veselých učitelů a jako bonus chovají i pár zvířat, což našemu budoucímu biologovi přidalo bonus navíc. Při dotazu, co má můj syn ve školce rád odpověděl, že kroužek Věda nás baví, své učitele, hrát si s kamarády na zahradě a vaření. Bambíno navštěvuje již i má dcera, která nastoupila ve 2 letech do třídy jesliček. Po domluvě s učiteli se po pár měsících přesunula do školky. Oceňuji, že v Bambíno se opět zachovali lidsky a vstřícně a hodnotili schopnosti mého dítěte ne dle věku, ale schopností. Dcera chodí do školky s úsměvem. Já jako rodič oceňuji velkou vstřícnost a flexibilitu při řešení jakéhokoliv problému, výbornou komunikaci ať s učiteli, vedením školky či s ostatními rodiči. Výuka angličtiny je přirozená, předškolní příprava pečlivá, výběr kroužků a aktivit pestrý - je vidět, že heslo “škola hrou” přijalo Bambino za své. Adaptační proces je veden citlivě a individuálně s ohledem na konkrétní dítko, starší děti jsou podporovány v samostatnosti, odpovědnosti a respektu k okolí. Děti tráví svůj čas v Bambino v přátelské až domácí atmosféře, často dotažené k dokonalosti vůní pečícího se štrůdlu. Jsem šťastná, že mé děti mohou Bambíno navštěvovat.

Michaela Jurčíková
maminka Áji a Daniela
Stellinka bude od nového školního roku prvňáček a dnes vím, že práce, kterou jsem si před třemi lety s výběrem školky dala, opravdu stála za to. Nehledala jsem pouze školku, která bude blízko bydliště, nebo kde jen stráví den, hledala jsem školku „s duší“ a to se mi v případě Bambina opravdu povedlo. Oceňovala jsem mnoho velkých věcí, jako například hezký vzájemný vztah učitelů a dětí, perfektní předškolní přípravu a skvělou kuchyni, ale opravdu nadšena jsem byla z maličkostí, které nás celé tři roky života ve školce provázely, naposledy třeba ta, jak upřímně je Stellinka zvaná, aby si kdykoliv přišla do školky pohrát i jako školáček.

Leona Talacková
maminka Stelly
Školka Bambíno nás zaujala od první chvíle a ani po letech se na tom nic nezměnilo. Jde o kombinaci krásného prostředí, skvělých učitelů (i dalšího personálu) a spousty kamarádů, díky které se náš Vojta každý den do školky moc těší a často se mu nechce ani odcházet. Zároveň se vždycky naučí spoustu nových věcí z mnoha oblastí, kterým se ve školce věnují. I když to s Vojtou určitě není někdy jednoduché, ve školce si vždycky se vším poradili a my jsme si mohli být jistí, že je Vojta v dobrých rukách. Jsme moc rádi, že jsme pro našeho Vojtu vybrali právě Bambíno.

Miroslav a Pavlína Pacholíkovi
rodiče Vojty
Bambíno byla pro naši dcerku Kristýnku jednoznačně skvělá volba. Krásná vila umístěná v klidném prostředí s velkou zahradou umožňuje dětem trávit spoustu času venku a na krásných a zajímavých procházkách, dětem se ve školce maximálně věnují a připravují na každý den zajímavý program. Od té doby, co Kristýnka navštěvuje Bambíno, udělala velké pokroky jak v různých individuálních dovednostech jako je kreslení, ruční práce, zpěv či učení básniček, ale i co se týče komunikace s ostatními dětmi. Kristýnka začala navštěvovat „jesličkové“ Bambíno již ve svých 2 letech a musím říci, že díky skvělému přístupu jesličkového personálu proběhla její adaptace bez jakýchkoli problémů, zejména jsem ocenila osobní přístup při předávání Kristýnky do jesliček, kdy se jí okamžitě po příchodu někdo z personálu začal věnovat. Díky společnému času trávenému i se „školkovými“ dětmi, nebyl pro Kristýnku následný přechod do školky mezi „staronové“ kamarády vůbec žádný problém a komunikace se staršími dětmi jí nedělá problém ani mimo školku. :-) Díky přístupu celého personálu Bambína, který vytváří pro děti jednoznačně skvělé prostředí pro jejich osobní rozvoj a podporuje jejich zdravé sebevědomí v kolektivu, chodí Kristýnka do Bambína ráda, má tam spoustu kamarádů, nikdy jsem neslyšela, že se jí ve školce nelíbí, ráno nemusíme řešit problém, že se jí do školky „nechce“ a dokonce velmi často musíme při jejím vyzvedávání čekat, až si dokreslí, dohraje, dotvoří apod. :-) Za vše myslím hovoří i to, že Kristýnka neříká, že chodí do školky, ale že chodí do Bambína…:-)

Kateřina Sládková
maminka Kristýnky
Hledání jesliček jsme se začali věnovat, kdyz byly Ondřejovi necelé 2 roky. Vytypovali jsme soukromé jesličky v rozumné vzdálenosti od našeho domova a po telefonické domluvě jsme dorazili do Bambína jako do první destinace. Zároveň se Bambíno stalo i destinací poslední. Z návštěvy a prezentace jsme byli naprosto nadšeni a příjemné prostředí a atmosféra rozhodlo během pár minut. Žádné další zařízení jsme již vidět nepotřebovali. Ondřej do jesliček začal chodit nejdříve na pár dní v týdnu a my jsme viděli, že je velmi šťastný a spokojený chlapeček. Od personálu jesliček a následně školky dostáváme pravidelně informace a průběhu dnů, zpětnou vazbu i rady a triky jak postupovat v případě problematických situací. Ondřej nyní absolvoval zápis do první třídy a v Bambínu strávil podstatnou část svého života. Díky Bambínu si dovolím tvrdit, že je na školu vzorně připraven a úroveň péče, kterou Bambíno věnuje výuce, hrám, rozvíjení motoriky a sociálních schopností hodnotíme jako exceletntní. Jen s velkou lítostí budeme Bambíno v létě opouštět.

Miroslava Zálešáková
maminka Ondry
Naše, dnes již šestiletá, dcerka odmalička patřila mezi citlivější a náročné děti, což vyžadovalo individuální přístup a trpělivost. Do své první školky, soukromé, nastoupila ve svých necelých čtyřech letech, báli jsme se, jak to bude snášet, ale zvládla to výborně. Bohužel, po roční, bezproblémové, docházce majitel školku nečekaně zrušil a to byl velký a nepříjemný šok pro celou naši rodinu. Po rozsáhlém a důkladném průzkumu dalších soukromých školek, se nám suverénně nejvíce zalíbilo BAMBÍNO, jenže jsme nebyli jediní a na své místo jsme si museli půl roku počkat. V mezičase jsme dceru umístili alespoň do blízké soukromé školky, což se zanedlouho ukázalo jako veliký malér, oplakala to dcera a já s ní. Na základě této zoufale špatné zkušenosti jsme z nástupu do další školky měli opravdu hrůzu. Naštěstí jsme však nastoupili do BAMBÍNA a v tom byl ten rozdíl, BAMBÍNO totiž není jen „další“ soukromá školka, BAMBÍNO je unikát! Je to nadstandardně profesionálně organizovaná instituce, kde se dcera cítila komfortně od prvního dne, po pláči ani památky, každým dnem byla spokojenější a klidná. O jejím působení a veškerých činnostech ve školce jsme měli dokonalý přehled a to nejen přímo od učitelů, ale také prostřednictvím školkovského webu. Kromě řady zážitků a úžasných výtvorů, tak máme k dispozici také spoustu krásných fotografií, pořízených v BAMBÍNU. Závěrem, BAMBÍNO = podnětné a netradiční prostředí, kvalifikovaný pedagogický tým, který kromě přirozeného a nenásilného respektu, tak má pro děti vždy otevřenou náruč k objetí a případné útěše. Děti zde mají naprostý pocit bezpečí, dobře se pobaví a vyřádí, ale také se mnohému naučí, předškolní příprava je zde na nejvyšší možné úrovni. Nesmím opomenout také vstřícnou komunikaci s vedením a ostatními zaměstnanci školky, vše je tu v příjemné harmonii. DĚKUJEME

Darina Kovacs
maminka Darinky

Novinky

16.5.2018

Workshop s Petrem Horáčkem

Jednoho krásného dne k nám zavítal pan Petr Horáček, aby nám představil svoji úžasnou práci ilustrátora a autora dětských knih. Na tabuli se nám začali objevovat medvědi, myšky, papuchalové i kocouři vyprávějící každý svůj příběh. Prostřednictvím...
KIDS web
Vstoupit

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.