Nacházíte se na: Úvodní stránka > Náš tým

Náš tým

Jsme si vědomi toho, že kvalitní tým je pro vzdělávání a péči o nejmenší minimálně stejně důležitý jako prostředí a vzdělávací program. Své kolegy proto vybíráme maximálně pečlivě tak, aby měli vždy dostatečnou odbornou kvalifikaci, pracovní zkušenosti a hlavně spoustu energie, empatie a entuziazmu. Věříme, že je u nás ve vinohradském Bambínu cítit, že nás naše práce baví, je i naším koníčkem a součástí smyslu našich životů.
 

Lucie Pivoňková - ředitelka

Lucie žila po dokončení gymnázia 2 roky v Londýně, kde studovala angličtinu a pracovala jako au-pair. V roce 2006 úspěšně absolvovala magisterský program Univerzity v Pardubicích se zaměřením na Učitelství anglického jazyka. Za dobu studia získala množství zkušeností s výukou dětí předškolního a školního věku. Do roku 2008 sbírala zkušenosti v oblasti managementu a péče o klienty. Od roku 2008 se plně věnuje Bambínu, nově i projektu základní školy Square, která na Bambíno filosoficky navazuje.

Tomáš Trnka - spolumajitel

Než se začal věnovat předškolním dětem, pracoval Tomáš v oblasti developmentu jako manažer péče o klienty v rámci prodeje a správy, ale i v oblasti vedení projektů. Od roku 2005 figuroval ve vedení developerské skupiny, kde měl na starosti zejména PR a rozvoj lidských zdrojů. Od roku 2008 se Tomáš věnuje Bambínu, nově i projektu základní školy Square, která na Bambíno filozoficky navazuje.

Kristýna Trmalová - péče o klienty

Kristýna pracovala v Bambínu jako manažerka pobočky v Kunraticích, následně několik let jako naše HR manažerka. Podílela se na vytváření motivačního prostředí pro zaměstnance a pomáhala nám rozšiřovat tým o další Bambíní kolegy. Při práci dálkově vystudovala magisterský studijní program zaměřený na bezpečnostní management. Ve volném čase se věnuje kynologii, cestování, studiu jazyků a také mladšímu bratrovi. V současné době se Kristýna rozhodla svou práci zase trochu změnit, a tak jí můžete potkávat na vinohradské pobočce, kde se věnuje péči o klienty.

Vendy Vališíková - headteacher

Vendy vystudovala magisterský obor speciální pedagogiky se specializací na logopedii, surdopedii a specifické poruchy učení a absolvovala tříletou specializaci dramatické výchovy. Posledních 5 let pracovala jako školní speciální pedagog a učitelka v MŠ. Ve volném čase připravuje mezinárodní projekty a tábory pro děti od 6 let.

Barbora Šlajerová - učitelka ve školce

Bára pochází z Prahy. Vystudovala Střední školu veřejnoprávní, ale více ji lákala práce s dětmi, která Báru vždy moc bavila. Z toho důvodu se rozhodla pro studium Vyšší odborné školy sociálně pedagogické, kterou také úspěšně ukončila. Díky studiu měla Bára možnost vyzkoušet si práci v různých sociálních zařízeních, jako je speciální mateřská škola, dětský domov, výchovný ústav a mnohé další. Svůj volný čas ráda tráví v přírodě, čtením knih a sportem.

J Margarito Terrones - učitel ve školce

Jei pochází z Lareda v Texasu, hraniční město ve Spojených státech amerických. Díky blízkosti Mexika se k angličtině a španělštině dostal již v útlém věku. Studoval v Jižní Americe, kde získal bakalářský titul ze Španělské literatury a certifikát TEFL v Austinu v Texasu. V roce 2013 se přestěhoval na Slovensko, kde pracoval jako učitel v mateřské škole. Tato zkušenost mu pomohla objevit jeho silné spojení s dětmi. Od července 2015 pracuje Jei v Bambínu, výuku dětí si moc užívá a rád se učí od svých kolegů.

Tereza Kotas - učitelka ve školce

Tereza pochází z Českého Těšína. V roce 2014 vystudovala speciální pedagogiku, obor logopedie-surdopedie. Dětem se začala věnovat již v době studia na gymnáziu, kdy odcestovala do Kanady pracovat jako vedoucí tábora. Později odjela na Ukrajinu učit děti angličtinu na letní školu. V USA působila v soukromé škole jako odborný dozor a vyučovala děti předškolního a mladšího školního věku anglickou gramatiku a matematiku. Zajímá se o bilingvální výchovu a její vliv na správný řečový vývoj - toto téma zpracovala a úspěšně obhájila i ve své závěrečné práci na Masarykově univerzitě. Absolvovala několik kurzů předškolní přípravy pro děti a správného řečového vývoje. Poslední čtyři roky pracovala v Brně v anglické mateřské škole Safirka. Z toho dva a půl roku jako anglicky mluvící učitelka. V současné době studuje navazující magisterské studium se zaměřením na předškolní pedagogiku a pedagogiku prvního stupně.

Judith Pendergrast - učitelka ve školce

Judith pochází z Memphisu, Tennessee. Práci s dětmi odjakživa milovala, své letní prázdniny proto trávila na letních táborech, kde učila děti různého věku. Po dokončení bakalářského studia na Univerzitě v Memphisu, se přestěhovala do zahraničí, aby mohla vyučovat angličtinu. V Praze žije od září 2016 a nyní je velmi nadšená, že může být součástí našeho týmu v Bambínu!

Gabriela Matoušková - učitelka ve školce

Gabriela pochází z Kladna. Po maturitě na SOŠ civilního letectví pracovala 2 roky jako asistentka, ale uvědomila si, že mnohem víc než práce s dospěláky, ji zajímá svět dětských her, radostí a starostí. Nyní studuje druhým rokem VOŠ pedagogickou a sociální - obor předškolní a mimoškolní pedagigka. 

Lenka Hovadová - učitelka v mini-školce

Lenka pochází z Ústí nad Orlicí. Po ukončení Střední školy sociální péče a služeb pokračovala ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Pedagogika-veřejná správa. Jelikož ji již při studiu více oslovila pedagogická část, rozhodla se vycestovat do Velké Británie jako au-pair. V Birminghamu strávila 10 měsíců. Ve volném čase se jako členka Českého Červeného Kříže věnuje různým akcím zaměřených především na děti (letní tábor, karnevaly, výlety...).

Eva Latta - učitelka v mini-školce

Eva pochází ze Slovenska, kde vystudovala Střední zdravotnickou školu. Poté se přestěhovala do Prahy a začala pracovat v nemocnici Motol jako dětská sestra. Právě zde Eva objevila svou vášeň a lásku k dětem, proto odjela získávat zkušenosti do New Yorku jako au-pair, kde nakonec zůstala 16 let. Do Prahy jí přivedl stesk po domovu a my jsme rádi, že se Eva stala plnohodnotnou součástí našeho jesličkového týmu. Mezi Eviny koníčky patří cestování, fitness a rodina.

Lucie Holubová - učitelka v mini-školce

Lucka pochází z Jižních Čech a vystudovala bakalářský obor psychologie se zaměřením na vzdělání. Už během studií pracovala s dětmi jako chůva. Po škole se rozhodla skloubit lásku k dětem a k  cestování, tak odjela do Londýna pracovat jako au-pair. V Londýně strávila dva roky a definitivně si zde uvědomila, že děti jsou její životní vášní a rozhodla se jim věnovat na plno. Proto po návratu do České republiky nastoupila k nám do Bambína. Na dětech miluje jejich bezprostřednost a smích. Mezi její další koníčky patří umění a historie.

Karolína Christie - učitelka v jeslích

Karolína pochází z Chrudimi ve Východních Čechách, kde vystudovala Obchodní Akademii. Po škole se přestěhovala do Prahy a pracovala jako asistentka ředitele. V roce 1997 odjela do zahraničí. Žila v Anglii, Irsku a Austrálii, kde si zdokonalila svou angličtinu. Pracovala jako au pair, chůva, asistentka ve školce, učitelka v jesličkách, asistentka terapeutů a koordinátorka aktivit v dětské nemocnici. V roce 2008 získala v Dublinu na Portobello Instutu Diploma in Montessori Teaching. S dětmi má zkušenosti přes 14 let. Po Česku se jí však natolik stýskalo, že se po 17ti letech vrátila zpět a my jsme velice rádi, že ji s takovými zkušenostmi můžeme přivítat u nás v Bambínu. Mezi její záliby patří poznávání Prahy a čtení, zajímá se také o zdraví, ráda medituje a cvičí jógu. U dětí obdivuje jejich bezprostřednost, nevinnost a radost z malých věcí.

Mária Filipová - asistentka v jeslích

Mária pochází ze Slovenska. Po ukončení studia na Fakultě ekonomiky a manažmentu v Nitře odjela do Prahy, kde 5 let působila v nadnárodní společnosti v oboru telekomunikací.Touha po změně a cit k dětem ji přivedly k nám na Vinohrady. Nyní se v Bambínu stará o naše nejmladší děti v jesličkách. Zde s nejmenšími rozvíjí jejich smysl pro tvořivost a hravost, přičemž ji nejvíc fascinuje dětská spontánnost a čistá radost ze života.

Alena Hauptmanová - speciální pedagožka a logopedka

Alena vystudovala speciální pedagogiku zaměřenou na poruchy učení a logopedii. Dlouhá léta se věnuje intenzivní práci s dětmi ať už s postižením či jakýmkoliv nadáním. Pracuje na osobním rozvoji dětí i dospělých v rámci volnočasových aktivit a speciálně pedagogického poradenství. V Bambínu pomáhá s komplexním rozvojem dětí a zavádění nových vzdělávacích metod do bambíního života. Má ráda divadlo a hudbu. Volný čas tráví na cestách nebo s příběhy všeho druhu.

Sylvie Stretti - poradce v oblasti psychosociální

Léta pracuje s dětmi v různých situacích, které se týkají psycho-sociální oblasti - vývojové, krizové, rodinné a terapeutické. Více jak deset let pracovala s dětmi v krizových situacích, spolupracovala na vzdělávání pro NNO, firmy i na UK. V Bambínu se podílí na tvorbě kurzů pro učitele, spolupracuje s nimi na řešení náročných situací, které dětský kolektiv zažívá. Pomáhá také hledat možnosti komunikace, když se děti nachází v náročném přechodovém vývojovém období. Proč zrovna Bambíno? Protože je to školka, kde se zajímají o dítě, které je bráno jako součást rodinného systému. Protože dítě je v Bambínu kamarád a protože jsou tady moc prima lidi.

Alena Walterová - hospodyně

Alena má s touto prací bohaté zkušenosti. Několik let pracovala v gastronomii a na obdobné pozici jako hospodyně a pomocnice u dětí. U nás v Bambínu připravuje zdravé svačinky pro mlsné jazýčky a stará se o čistotu v kuchyni. Velice ráda a moc dobře peče.

Jan Šimek - řidič

Honza má dvanáctiletou praxi v přepravě osob. Zajišťoval především dopravu zahraničních filmových štábů. Dva roky žil v Americe, kde pracoval v rodinné firmě v oboru stavebnictví. V Bambínu zajišťuje bezpečnou a bezproblémovou dopravu našich dětí do školky a ze školky. Protože je sám otcem, užívá si společnost dětí v autě.

Jan Trnka - správce budovy

Honzovou každodenní starostí je péče o budovy a zahrady Bambína. Pokud ho u nás potkáte, zřejmě zrovna ponese šroubovák nebo vrtačku. Dospěláci v Bambínu jsou rádi, že májí ve školce někoho tak šikovného a děti prostě milují pozorovat Honzu při práci a velmi často chtějí pomáhat.

Zuzana Sahligerová - manažerka vzdělávacích projektů

Zuzka je z učitelské rodiny a odmalička se věnuje angličtině. Proto není divu, že patří mezi její největší koníčky a vyzkoušela si ji již v mnoha různých podobách – od cestování, tlumočení a překládání přes učení až po řízení jazykové školy, kde zjistila, že jí moc baví i práce s dětmi. Po vystudování VŠE v Praze se nakrátko odstěhovala zpět na Slovensko a po návratu do Prahy posílila náš tým jako asistentka vedení.

Klára Uličná - externí pedagogický konzultant

Klára žila, po vystudování střední zdravotnické školy, téměř 2 roky ve Velké Británii, kde pracovala jako au-pair a jako asistentka pedagoga v mateřské škole. Po návratu domů absolvovala obor Učitelství anglického jazyka na Univerzitě Pardubice a následně doktorský studijní program Filologie, obor Didaktika konkrétního jazyka na Karlově Univerzitě. V současné době pracuje jako didaktik anglického jazyka v přípravném vzdělávání učitelů na Karlově univerzitě a spolupracuje s námi na projektu Bambíno.


Kariéra

Zaujalo vás Bambíno a máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás na emailu
hr@skolka-bambino.cz!

Reference

Než moje dcera nastoupila do Bambina navštěvovala dvě soukromé školky. U obou byla podmínka, aby se ve školce mluvilo anglicky a aby byly dodržovány zásady zdravého stravování. I přesto, že v obou případech slibovali, že vše splňují, byla jsem nad míru nespokojená. Až při nástupu do Bambina jsme já i dcera velmi spokojené se službami, které školka poskytuje a nabízí. Dcera chodí do...

Kristýna Durasová
maminka Aničky

Více referencí

KIDS web
Vstoupit

Novinky

15.11.2017

Šifra mistra Brailla

V rámci listopadu, měsíce, kdy se s dětmi učíme o lidském těle, k nám do školky zavítala návštěva z organizace Beluška, s vodícím pejskem Eliškou. Eliščini páníčci dětem představili, jaké to je být postižen oční vadou či úplnou...
2.11.2017

Halloween

Rok se s rokem sešel a naše Bambíno si opět užívalo svátek všech strašidel a duchů – Halloween. Malí i velcí bambíňáci se proměnili v nejroztodivnější bytosti. Během dne nás čekalo spousta zábavných aktivit - „nakrmili“ jsme...