Nacházíte se na: Úvodní stránka > Náš tým

Náš tým

Jsme si vědomi toho, že kvalitní tým je pro vzdělávání a péči o nejmenší minimálně stejně důležitý jako prostředí a vzdělávací program. Své kolegy proto vybíráme maximálně pečlivě tak, aby měli vždy dostatečnou odbornou kvalifikaci, pracovní zkušenosti a hlavně spoustu energie, empatie a entuziazmu. Věříme, že je u nás ve vinohradském Bambínu cítit, že nás naše práce baví, je i naším koníčkem a součástí smyslu našich životů.
 

Lucie Pivoňková - ředitelka

Lucie žila po dokončení gymnázia 2 roky v Londýně, kde studovala angličtinu a pracovala jako au-pair. V roce 2006 úspěšně absolvovala magisterský program Univerzity v Pardubicích se zaměřením na Učitelství anglického jazyka. Za dobu studia získala množství zkušeností s výukou dětí předškolního a školního věku. Do roku 2008 sbírala zkušenosti v oblasti managementu a péče o klienty. Od roku 2008 se plně věnuje Bambínu, nově i projektu základní školy Square, která na Bambíno filosoficky navazuje.

Tomáš Trnka - spolumajitel

Než se začal věnovat předškolním dětem, pracoval Tomáš v oblasti developmentu jako manažer péče o klienty v rámci prodeje a správy, ale i v oblasti vedení projektů. Od roku 2005 figuroval ve vedení developerské skupiny, kde měl na starosti zejména PR a rozvoj lidských zdrojů. Od roku 2008 se Tomáš věnuje Bambínu, nově i projektu základní školy Square, která na Bambíno filozoficky navazuje.

Kristýna Trmalová - péče o klienty

Kristýna pracovala v Bambínu jako manažerka pobočky v Kunraticích, následně několik let jako naše HR manažerka. Podílela se na vytváření motivačního prostředí pro zaměstnance a pomáhala nám rozšiřovat tým o další Bambíní kolegy. Při práci dálkově vystudovala magisterský studijní program zaměřený na bezpečnostní management. Ve volném čase se věnuje kynologii, cestování, studiu jazyků a také mladšímu bratrovi. V současné době se Kristýna rozhodla svou práci zase trochu změnit, a tak jí můžete potkávat na vinohradské pobočce, kde se věnuje péči o klienty.

Barbora Šlajerová - učitelka ve školce

Bára pochází z Prahy. Vystudovala Střední školu veřejnoprávní, ale více ji lákala práce s dětmi, která Báru vždy moc bavila. Z toho důvodu se rozhodla pro studium Vyšší odborné školy sociálně pedagogické, kterou také úspěšně ukončila. Díky studiu měla Bára možnost vyzkoušet si práci v různých sociálních zařízeních, jako je speciální mateřská škola, dětský domov, výchovný ústav a mnohé další. Svůj volný čas ráda tráví v přírodě, čtením knih a sportem.

J Margarito Terrones - učitel ve školce

Jei pochází z Lareda v Texasu, hraniční město ve Spojených státech amerických. Díky blízkosti Mexika se k angličtině a španělštině dostal již v útlém věku. Studoval v Jižní Americe, kde získal bakalářský titul ze Španělské literatury a certifikát TEFL v Austinu v Texasu. V roce 2013 se přestěhoval na Slovensko, kde pracoval jako učitel v mateřské škole. Tato zkušenost mu pomohla objevit jeho silné spojení s dětmi. Od července 2015 pracuje Jei v Bambínu, výuku dětí si moc užívá a rád se učí od svých kolegů.

Tereza Kotas - učitelka ve školce

Tereza pochází z Českého Těšína. V roce 2014 vystudovala speciální pedagogiku, obor logopedie-surdopedie. Dětem se začala věnovat již v době studia na gymnáziu, kdy odcestovala do Kanady pracovat jako vedoucí tábora. Později odjela na Ukrajinu učit děti angličtinu na letní školu. V USA působila v soukromé škole jako odborný dozor a vyučovala děti předškolního a mladšího školního věku anglickou gramatiku a matematiku. Zajímá se o bilingvální výchovu a její vliv na správný řečový vývoj - toto téma zpracovala a úspěšně obhájila i ve své závěrečné práci na Masarykově univerzitě. Absolvovala několik kurzů předškolní přípravy pro děti a správného řečového vývoje. Poslední čtyři roky pracovala v Brně v anglické mateřské škole Safirka. Z toho dva a půl roku jako anglicky mluvící učitelka. V současné době studuje navazující magisterské studium se zaměřením na předškolní pedagogiku a pedagogiku prvního stupně.

Simon Storey - učitel ve školce

Simon je původem z hrabství Northumberland, které je součástí Velké Británie. Studoval anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání na univerzitě Wolverhamptonu v Anglii, kde získal učitelský titul. Prošel si studiem i v Nizozemsku na univerzitě Hogeschool van Amsterdam. Později zde Simon vyučoval angličtinu na třech různých školách. Od roku 2013 Simon žije v ČR a od té doby vyučoval anglický jazyk již v několika mateřských školách. V Bambínu se Simon stará o naše nejstarší děti. Život v Bambínu si Simon užívá převážně z toho důvodu, že naše školka poskytuje dětem svobodný rozvoj a že je tu velmi přátelská atmosféra.

Renata Novoměstská - učitelka ve školce

Odmalička jsem si přála pracovat s dětmi, nejlépe ve školce. Přes mnoho odboček a zastávek na obou polokoulích jsem se vrátila do Prahy, kde jsem nakonec našla to, co jsem hledala v Bambínu. Díky mé znalosti vícero jazyků a managementu, uměleckému vzdělání a lásce k dětem se pro mě Bambíno stalo místem splněného snu, kde se můžu realizovat a růst, a učit tomu i druhé. Razím heslo: Hrejme si, život je přece naše hra.

Lenka Hovadová - učitelka v mini-školce

Lenka pochází z Ústí nad Orlicí. Po ukončení Střední školy sociální péče a služeb pokračovala ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Pedagogika-veřejná správa. Jelikož ji již při studiu více oslovila pedagogická část, rozhodla se vycestovat do Velké Británie jako au-pair. V Birminghamu strávila 10 měsíců. Ve volném čase se jako členka Českého Červeného Kříže věnuje různým akcím zaměřených především na děti (letní tábor, karnevaly, výlety...).

Eva Latta - učitelka v mini-školce

Eva pochází ze Slovenska, kde vystudovala Střední zdravotnickou školu. Poté se přestěhovala do Prahy a začala pracovat v nemocnici Motol jako dětská sestra. Právě zde Eva objevila svou vášeň a lásku k dětem, proto odjela získávat zkušenosti do New Yorku jako au-pair, kde nakonec zůstala 16 let. Do Prahy jí přivedl stesk po domovu a my jsme rádi, že se Eva stala plnohodnotnou součástí našeho jesličkového týmu. Mezi Eviny koníčky patří cestování, fitness a rodina.

Lucie Holubová - učitelka v mini-školce

Lucka pochází z Jižních Čech a vystudovala bakalářský obor psychologie se zaměřením na vzdělání. Už během studií pracovala s dětmi jako chůva. Po škole se rozhodla skloubit lásku k dětem a k  cestování, tak odjela do Londýna pracovat jako au-pair. V Londýně strávila dva roky a definitivně si zde uvědomila, že děti jsou její životní vášní a rozhodla se jim věnovat na plno. Proto po návratu do České republiky nastoupila k nám do Bambína. Na dětech miluje jejich bezprostřednost a smích. Mezi její další koníčky patří umění a historie.

Mária Filipová - asistentka v jeslích

Mária pochází ze Slovenska. Po ukončení studia na Fakultě ekonomiky a manažmentu v Nitře odjela do Prahy, kde 5 let působila v nadnárodní společnosti v oboru telekomunikací.Touha po změně a cit k dětem ji přivedly k nám na Vinohrady. Nyní se v Bambínu stará o naše nejmladší děti v jesličkách. Zde s nejmenšími rozvíjí jejich smysl pro tvořivost a hravost, přičemž ji nejvíc fascinuje dětská spontánnost a čistá radost ze života.

Alena Hauptmanová - speciální pedagožka a logopedka

Alena vystudovala speciální pedagogiku zaměřenou na poruchy učení a logopedii. Dlouhá léta se věnuje intenzivní práci s dětmi ať už s postižením či jakýmkoliv nadáním. Pracuje na osobním rozvoji dětí i dospělých v rámci volnočasových aktivit a speciálně pedagogického poradenství. V Bambínu pomáhá s komplexním rozvojem dětí a zavádění nových vzdělávacích metod do bambíního života. Má ráda divadlo a hudbu. Volný čas tráví na cestách nebo s příběhy všeho druhu.

Sylvie Stretti - poradce v oblasti psychosociální

Léta pracuje s dětmi v různých situacích, které se týkají psycho-sociální oblasti - vývojové, krizové, rodinné a terapeutické. Více jak deset let pracovala s dětmi v krizových situacích, spolupracovala na vzdělávání pro NNO, firmy i na UK. V Bambínu se podílí na tvorbě kurzů pro učitele, spolupracuje s nimi na řešení náročných situací, které dětský kolektiv zažívá. Pomáhá také hledat možnosti komunikace, když se děti nachází v náročném přechodovém vývojovém období. Proč zrovna Bambíno? Protože je to školka, kde se zajímají o dítě, které je bráno jako součást rodinného systému. Protože dítě je v Bambínu kamarád a protože jsou tady moc prima lidi.

Alena Walterová - hospodyně

Alena má s touto prací bohaté zkušenosti. Několik let pracovala v gastronomii a na obdobné pozici jako hospodyně a pomocnice u dětí. U nás v Bambínu připravuje zdravé svačinky pro mlsné jazýčky a stará se o čistotu v kuchyni. Velice ráda a moc dobře peče.

Jan Šimek - řidič

Honza má dvanáctiletou praxi v přepravě osob. Zajišťoval především dopravu zahraničních filmových štábů. Dva roky žil v Americe, kde pracoval v rodinné firmě v oboru stavebnictví. V Bambínu zajišťuje bezpečnou a bezproblémovou dopravu našich dětí do školky a ze školky. Protože je sám otcem, užívá si společnost dětí v autě.

Jan Trnka - správce budovy

Honzovou každodenní starostí je péče o budovy a zahrady Bambína. Pokud ho u nás potkáte, zřejmě zrovna ponese šroubovák nebo vrtačku. Dospěláci v Bambínu jsou rádi, že májí ve školce někoho tak šikovného a děti prostě milují pozorovat Honzu při práci a velmi často chtějí pomáhat.

Zuzana Sahligerová - manažerka vzdělávacích projektů

Zuzka je z učitelské rodiny a odmalička se věnuje angličtině. Proto není divu, že patří mezi její největší koníčky a vyzkoušela si ji již v mnoha různých podobách – od cestování, tlumočení a překládání přes učení až po řízení jazykové školy, kde zjistila, že jí moc baví i práce s dětmi. Po vystudování VŠE v Praze se nakrátko odstěhovala zpět na Slovensko a po návratu do Prahy posílila náš tým jako asistentka vedení.

Klára Uličná - externí pedagogický konzultant

Klára žila, po vystudování střední zdravotnické školy, téměř 2 roky ve Velké Británii, kde pracovala jako au-pair a jako asistentka pedagoga v mateřské škole. Po návratu domů absolvovala obor Učitelství anglického jazyka na Univerzitě Pardubice a následně doktorský studijní program Filologie, obor Didaktika konkrétního jazyka na Karlově Univerzitě. V současné době pracuje jako didaktik anglického jazyka v přípravném vzdělávání učitelů na Karlově univerzitě a spolupracuje s námi na projektu Bambíno.


Kariéra

Zaujalo vás Bambíno a máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás na emailu
hr@skolka-bambino.cz!

Reference

Chtěla bych moc poděkovat náse školce za nádhernou chovu o mého sýna Amira. Moc rád tam chodi a každý den má nové historky a zkušenosti. Když dávam ditě do školky ráno, jsem si vždycky jistá že bude v klidu a vrátí se domů v dobré a jasné náladě. Moc se mi libi že nemusím ráno vozit syna do školky, protože každý den přijede mini autobus...

Maja Oripova
maminka Amira

Více referencí

KIDS web
Vstoupit

Novinky

15.1.2018

DOX

V pondělí se naši kamarádi předškoláci vydali na výlet do Centra současného umění – DOX. Kamarádi byli v úžasu ze všeho, co v centru viděli. Na závěr prohlídky centrem, která se všem moc líbila, si vyrobili svoji vlastní továrnu....
15.1.2018

Evelínko, vzhůru na Kvokenštajn

Ve čtvrtek 11.1. navštívilo naše děti z miniškolky a školky divadlo: Evelínko vzhůru na Kvokštejn. Přišly dvě veselé legrační slepičky, co se chtěly vydat na výlet a pověděly dětem, co si na takový výlet vzít a hlavně, jak se chovat v takovém...