Nacházíte se na: Úvodní stránka > Náš tým

Náš tým

Jsme si vědomi toho, že kvalitní tým je pro vzdělávání a péči o nejmenší minimálně stejně důležitý jako prostředí a vzdělávací program. Své kolegy proto vybíráme maximálně pečlivě tak, aby měli vždy dostatečnou odbornou kvalifikaci, pracovní zkušenosti a hlavně spoustu energie, empatie a entuziazmu. Věříme, že je u nás ve vinohradském Bambínu cítit, že nás naše práce baví, je i naším koníčkem a součástí smyslu našich životů.
 

Lucie Pivoňková - ředitelka vzdělávání

Lucie žila po dokončení gymnázia 2 roky v Londýně, kde studovala angličtinu a pracovala jako au-pair. V roce 2006 úspěšně absolvovala magisterský program Univerzity v Pardubicích se zaměřením na Učitelství anglického jazyka. Za dobu studia získala množství zkušeností s výukou dětí předškolního a školního věku. Do roku 2008 sbírala zkušenosti v oblasti managementu a péče o klienty. Od roku 2008 se plně věnuje předškolnímu vzdělávání jako celku a je ředitelkou vzdělávání a spolumajitelkou projektu Bambíno.

Tomáš Trnka - obchodní ředitel

Než se začal věnovat předškolním dětem, pracoval Tomáš v oblasti developmentu jako manažer péče o klienty v rámci prodeje a správy, ale i v oblasti vedení projektů. Od roku 2005 figuroval ve vedení developerské skupiny, kde měl na starosti zejména PR a rozvoj lidských zdrojů. Od roku 2008 se Tomáš plně věnuje projektu Bambíno jako ředitel provozu a spolumajitel.

Kristýna Siebertová - HR manažerka

Kristýna pracovala téměř dva roky jako manažerka pobočky školky Bambíno v Kunraticích, kde získala řadu cenných zkušeností. Při práci dálkově vystudovala magisterský studijní program zaměřený na bezpečnostní management. Ve volném čase se věnuje kynologii, cestování, studiu jazyků a také mladšímu bratrovi, který ji přivedl k lásce k dětem. V současné době pracuje Kristýna v Bambínu jako HR manažerka, podílí se na vytváření motivačního prostředí pro zaměstnance a také pomáhá rozšiřovat náš tým o další Bambíní kolegy.

Zuzana Sahligerová - manažerka vzdělávacích projektů

Zuzka je z učitelské rodiny a odmalička se věnuje angličtině. Proto není divu, že patří mezi její největší koníčky a vyzkoušela si ji již v mnoha různých podobách – od cestování, tlumočení a překládání přes učení až po řízení jazykové školy, kde zjistila, že jí moc baví i práce s dětmi. Po vystudování VŠE v Praze se nakrátko odstěhovala zpět na Slovensko a po návratu do Prahy posílila náš tým jako asistentka vedení.

Alena Hauptmanová - speciální pedagog a logopedka

Alena vystudovala speciální pedagogiku zaměřenou na poruchy učení a logopedii. Dlouhá léta se věnuje intenzivní práci s dětmi ať už s postižením či jakýmkoliv nadáním. Pracuje na osobním rozvoji dětí i dospělých v rámci volnočasových aktivit a speciálně pedagogického poradenství. V Bambínu pomáhá s komplexním rozvojem dětí a zavádění nových vzdělávacích metod do bambíního života. Má ráda divadlo a hudbu. Volný čas tráví na cestách nebo s příběhy všeho druhu.

Lenka Kynclová - manažerka pobočky

Lenka vystudovala Střední průmyslovou školu. Ve svých dvaceti letech odjela na rok do Velké Británie. Po návratu pracovala 10 let jako Office manager v reklamní agentuře. V Bambínu Vinohrady získané zkušenosti úročí na pozici manažerky pobočky, kde má na starosti hladký chod provozu vinohradské pobočky.

Vendy Vališíková - Manažerka vzdělávání

Vendy vystudovala magisterský obor speciální pedagogiky se specializací na logopedii, surdopedii a specifické poruchy učení a absolvovala tříletou specializaci dramatické výchovy. Posledních 5 let pracovala jako školní speciální pedagog a učitelka v MŠ. Ve volném čase připravuje mezinárodní projekty a tábory pro děti od 6 let.

Sylvie Stretti - poradce v oblasti psychosociální

Léta pracuje s dětmi v různých situacích, které se týkají psycho-sociální oblasti - vývojové, krizové, rodinné a terapeutické. Více jak deset let pracovala s dětmi v krizových situacích, spolupracovala na vzdělávání pro NNO, firmy i na UK. V Bambínu se podílí na tvorbě kurzů pro učitele, spolupracuje s nimi na řešení náročných situací, které dětský kolektiv zažívá. Pomáhá také hledat možnosti komunikace, když se děti nachází v náročném přechodovém vývojovém období. Proč zrovna Bambíno? Protože je to školka, kde se zajímají o dítě, které je bráno jako součást rodinného systému. Protože dítě je v Bambínu kamarád a protože jsou tady moc prima lidi.

Barbora Šlajerová - učitelka ve školce

Bára pochází z Prahy. Vystudovala Střední školu veřejnoprávní, ale více ji lákala práce s dětmi, která Báru vždy moc bavila. Z toho důvodu se rozhodla pro studium Vyšší odborné školy sociálně pedagogické, kterou také úspěšně ukončila. Díky studiu měla Bára možnost vyzkoušet si práci v různých sociálních zařízeních, jako je speciální mateřská škola, dětský domov, výchovný ústav a mnohé další. Svůj volný čas ráda tráví v přírodě, čtením knih a sportem.

J Margarito Terrones - učitel ve školce

Jei pochází z Lareda v Texasu, hraniční město ve Spojených státech amerických. Díky blízkosti Mexika se k angličtině a španělštině dostal již v útlém věku. Studoval v Jižní Americe, kde získal bakalářský titul ze Španělské literatury a certifikát TEFL v Austinu v Texasu. V roce 2013 se přestěhoval na Slovensko, kde pracoval jako učitel v mateřské škole. Tato zkušenost mu pomohla objevit jeho silné spojení s dětmi. Od července 2015 pracuje Jei v Bambínu, výuku dětí si moc užívá a rád se učí od svých kolegů.

Gabriela Matoušková - učitelka ve školce

Gabriela pochází z Kladna. Po maturitě na SOŠ civilního letectví pracovala 2 roky jako asistentka, ale uvědomila si, že mnohem víc než práce s dospěláky, ji zajímá svět dětských her, radostí a starostí. Nyní studuje druhým rokem VOŠ pedagogickou a sociální - obor předškolní a mimoškolní pedagigka. 

Judith Pendergrast - učitelka ve školce

Judith pochází z Memphisu, Tennessee. Práci s dětmi odjakživa milovala, své letní prázdniny proto trávila na letních táborech, kde učila děti různého věku. Po dokončení bakalářského studia na Univerzitě v Memphisu, se přestěhovala do zahraničí, aby mohla vyučovat angličtinu. V Praze žije od září 2016 a nyní je velmi nadšená, že může být součástí našeho týmu v Bambínu!

Tereza Kotas - učitelka ve školce

Tereza pochází z Českého Těšína. V roce 2014 vystudovala speciální pedagogiku, obor logopedie-surdopedie. Dětem se začala věnovat již v době studia na gymnáziu, kdy odcestovala do Kanady pracovat jako vedoucí tábora. Později odjela na Ukrajinu učit děti angličtinu na letní školu. V USA působila v soukromé škole jako odborný dozor a vyučovala děti předškolního a mladšího školního věku anglickou gramatiku a matematiku. Zajímá se o bilingvální výchovu a její vliv na správný řečový vývoj - toto téma zpracovala a úspěšně obhájila i ve své závěrečné práci na Masarykově univerzitě. Absolvovala několik kurzů předškolní přípravy pro děti a správného řečového vývoje. Poslední čtyři roky pracovala v Brně v anglické mateřské škole Safirka. Z toho dva a půl roku jako anglicky mluvící učitelka. V současné době studuje navazující magisterské studium se zaměřením na předškolní pedagogiku a pedagogiku prvního stupně.

Zach Morgan - učitel ve školce

Zach je z malého městečka Bulverde z Texaské vrchoviny. Má bakalářský titul v oboru komunikačních studií z Texaské státní univerzity. Do Prahy přijel v únoru 2016, kde krátce poté získal certifikát TEFL. Zach pracoval v Texaských parcích jako praktikant v programu, jehož cílem je spojit děti a rodiče prostřednictvím radosti z kempování. Do Bambína přišel Zach kvůli příležitosti vzdělávat děti z celého světa v mezinárodním prostředí.

Barbora Pleskačová - učitelka ve školce

Bára pochází z Velkých Pavlovic - ze srdce Jižní Moravy. Do Prahy se přestěhovala z Vídně, kde 3 roky pracovala jako učitelka v České Škole Jana Ámose Komenského. Vystudovala bakalářské studium učitelství pro mateřské školy a navazující magisterský program preprimární pedagogiky na Ostravské univerzitě. Během svého studia  strávila také jeden semestr na univerzitě v Belgii. Zahraniční studium ji obohatilo o  bližší zkušenosti s alternativními přístupy k výuce jako je Montessori nebo Waldorf.  Práce s těmi nejmenšími je pro ni splnění dětského snu, která ji nabíjí pozitivní energii. Baví ji výtvarná realizace a dramatika. Na Bambínu oceňuje práci s dětmi v menších skupinkách a tím i individuální přístup k dětem.

Lenka Hovadová - učitelka v jeslích

Lenka pochází z Ústí nad Orlicí. Po ukončení Střední školy sociální péče a služeb pokračovala ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Pedagogika-veřejná správa. Jelikož ji již při studiu více oslovila pedagogická část, rozhodla se vycestovat do Velké Británie jako au-pair. V Birminghamu strávila 10 měsíců. Ve volném čase se jako členka Českého Červeného Kříže věnuje různým akcím zaměřených především na děti (letní tábor, karnevaly, výlety...).

Eva Latta - učitelka v miniškolce

Eva pochází ze Slovenska, kde vystudovala Střední zdravotnickou školu. Poté se přestěhovala do Prahy a začala pracovat v nemocnici Motol jako dětská sestra. Právě zde Eva objevila svou vášeň a lásku k dětem, proto odjela získávat zkušenosti do New Yorku jako au-pair, kde nakonec zůstala 16 let. Do Prahy jí přivedl stesk po domovu a my jsme rádi, že se Eva stala plnohodnotnou součástí našeho jesličkového týmu. Mezi Eviny koníčky patří cestování, fitness a rodina.

Karolína Christie - učitelka v jesličkách

Karolína pochází z Chrudimi ve Východních Čechách, kde vystudovala Obchodní Akademii. Po škole se přestěhovala do Prahy a pracovala jako asistentka ředitele. V roce 1997 odjela do zahraničí. Žila v Anglii, Irsku a Austrálii, kde si zdokonalila svou angličtinu. Pracovala jako au pair, chůva, asistentka ve školce, učitelka v jesličkách, asistentka terapeutů a koordinátorka aktivit v dětské nemocnici. V roce 2008 získala v Dublinu na Portobello Instutu Diploma in Montessori Teaching. S dětmi má zkušenosti přes 14 let. Po Česku se jí však natolik stýskalo, že se po 17ti letech vrátila zpět a my jsme velice rádi, že ji s takovými zkušenostmi můžeme přivítat u nás v Bambínu. Mezi její záliby patří poznávání Prahy a čtení, zajímá se také o zdraví, ráda medituje a cvičí jógu. U dětí obdivuje jejich bezprostřednost, nevinnost a radost z malých věcí.

Pavla Jandová - učitelka v miniškolce

Pavla pochází z Orlických hor, odkud se po gymnáziu vydala studovat učitelství anglického a německého jazyka na Pedagogickou fakultu Masarykovy Univerzity, z toho jeden semestr strávila v Německu. Během studia pracovala čtyři roky jako učitelka v anglické školce, kde také objevila svou vášeň pro práci s předškolními dětmi. Kromě toho vyučovala kurzy angličtiny v mateřských školách a podílela se na organizaci jazykových kurzů pro děti a dospělé.

Lucie Holubová - učitelka v jesličkách

Lucka pochází z Jižních Čech a vystudovala bakalářský obor psychologie se zaměřením na vzdělání. Už během studií pracovala s dětmi jako chůva. Po škole se rozhodla skloubit lásku k dětem a k  cestování, tak odjela do Londýna pracovat jako au-pair. V Londýně strávila dva roky a definitivně si zde uvědomila, že děti jsou její životní vášní a rozhodla se jim věnovat na plno. Proto po návratu do České republiky nastoupila k nám do Bambína. Na dětech miluje jejich bezprostřednost a smích. Mezi její další koníčky patří umění a historie.

Mária Filipová - asistentka v jeslích

Mária pochází ze Slovenska. Po ukončení studia na Fakultě ekonomiky a manažmentu v Nitře odjela do Prahy, kde 5 let působila v nadnárodní společnosti v oboru telekomunikací.Touha po změně a cit k dětem ji přivedly k nám na Vinohrady. Nyní se v Bambínu stará o naše nejmladší děti v jesličkách. Zde s nejmenšími rozvíjí jejich smysl pro tvořivost a hravost, přičemž ji nejvíc fascinuje dětská spontánnost a čistá radost ze života.

Alena Walterová - hospodyně

Alena má s touto prací bohaté zkušenosti. Několik let pracovala v gastronomii a na obdobné pozici jako hospodyně a pomocnice u dětí. U nás v Bambínu připravuje zdravé svačinky pro mlsné jazýčky a stará se o čistotu v kuchyni. Velice ráda a moc dobře peče.

Jan Trnka - správce budovy/řidič

Honzovou každodenní starostí je péče o budovy a zahrady Bambína. Pokud ho u nás potkáte, zřejmě zrovna ponese šroubovák nebo vrtačku. Dospěláci v Bambínu jsou rádi, že májí ve školce někoho tak šikovného a děti prostě milují pozorovat Honzu při práci a velmi často chtějí pomáhat.

Jan Šimek - řidič

Honza má dvanáctiletou praxi v přepravě osob. Zajišťoval především dopravu zahraničních filmových štábů. Dva roky žil v Americe, kde pracoval v rodinné firmě v oboru stavebnictví. V Bambínu zajišťuje bezpečnou a bezproblémovou dopravu našich dětí do školky a ze školky. Protože je sám otcem, užívá si společnost dětí v autě.

Klára Uličná - externí pedagogický konzultant

Klára žila, po vystudování střední zdravotnické školy, téměř 2 roky ve Velké Británii, kde pracovala jako au-pair a jako asistentka pedagoga v mateřské škole. Po návratu domů absolvovala obor Učitelství anglického jazyka na Univerzitě Pardubice a následně doktorský studijní program Filologie, obor Didaktika konkrétního jazyka na Karlově Univerzitě. V současné době pracuje jako didaktik anglického jazyka v přípravném vzdělávání učitelů na Karlově univerzitě a spolupracuje s námi na projektu Bambíno.


Kariéra

Zaujalo vás Bambíno a máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás na emailu
hr@skolka-bambino.cz!

Reference

Chtěla bych moc poděkovat náse školce za nádhernou chovu o mého sýna Amira. Moc rád tam chodi a každý den má nové historky a zkušenosti. Když dávam ditě do školky ráno, jsem si vždycky jistá že bude v klidu a vrátí se domů v dobré a jasné náladě. Moc se mi libi že nemusím ráno vozit syna do školky, protože každý den přijede mini autobus...

Maja Oripova
maminka Amira

Více referencí

KIDS web
Vstoupit

Novinky

14.6.2017

Maminkovské odpoledne

Ve středu 14.6. jsme u nás v Bambínu měli Maminkovské odpoledne. Vyrobili jsme pro naše tatínky dárečky ke Dni tatínků – přáníčko, kravatu a rámeček. Všem se nám společně strávené odpoledne moc líbilo a už se těšíme na příští setkání. ...
1.6.2017

Zahradní slavnost

Naše bambíní zahrádka se během zahradní slavnosti proměnila v samotné dno mořského oceánu. Počasí nám dopřálo si užít všechny aktivity venku a rozloučit se tak se školním rokem a hlavně s našimi kamarády, kteří po prázdninách nastupují...