Nacházíte se na: Úvodní stránka > Bambíní prázdniny

Bambíní prázdniny

Pan Bambíno zve všechny děti do věku 10 let prožít s ním léto 2017!

Na „Cestě kolem světa“ se dozvíme mnoho zajímavostí ze světa lidí, zvířat, rostlin ale i věcí. Budeme si hrát, tvořit, malovat, vařit, sportovat, užijeme si zahrady i hřiště a vydáme se i na výlety. Kromě pana Bambína se na nás budou těšit české paní učitelky i anglicky mluvící rodilí mluvčí. Co nejsrdečněji zveme všechny děti i jejich sourozence a kamarády, kteří chtějí o prázdninách zažít velké dobrodružství a užít si legraci!


            

            

Bambíní léto do 6 let

Léto s panem BAMBÍNEM

Letní program pro děti do 6 let

 • průvodce celého leta bude pan Bambíno
 • děti s ním objeví nejen svět na Zemi, ale vypraví se s panem Bambínem i do vesmíru
 • pan Bambíno bude s dětmi sportovat, vařit, vyrábět i muzicírovat
 • zábavnou a tvořivou formou se děti od pana Bambína dozví mnoho zajímavého, ať už jim jsou 2 nebo 5 let
 • ty nejmenší cestovatele půjde pan Bambíno každý den po obědě uložit do našich ložnic, kde bude mít každý připravenou svojí vlastní postel

V ceně od 2 130 Kč / týden ceník

 • česko-anglický vzdělávací program v průběhu celého léta
 • zkušení čeští pedagogové, rodilí mluvčí i zdravotní sestry pro nejmenší
 • 2-4x denně bio strava a celodenní pitný režim
 • 1-9 týdnů, 2-5 dní v týdnu
 • od 7:30 až do 18:00
 • malé skupinky 5-10 dětí
 • v programu jsou zahrnuté veškeré potřebné vzdělávací a výtvarné pomůcky a materiály

3.-7.7.2017 VESMÍR A PŘISTÁNÍ NA PLANETĚ ZEMI

Ahoj děti, než začne naše prázdninové dobrodružství, musíme si vyrobit pevnou raketu, skafandr a hvězdnou mapu. Hotovo? Tři, dva, jedna … zažehnout motory… Start! Naše raketa odstartovala a my společně poletíme objevovat vesmír. Čekají nás záhadné planety, hvězdy a galaxie. Pozor na černé díry! A možná potkáme i nějakého mimozemšťana… Nakonec přistaneme na té nejkrásnější planetě – Zemi.

10.-14.7.2017 EVROPA

Planeta Země je tak veliká a zajímavá! Kde jen začít? Pan Bambíno nasedne na vlak a vydá se poznávat nejprve Evropu. Všechny kamarády zve na anglický čaj o páté, výstup na Eiffelovu věž v Paříži a výlet na Říp v Čechách. V Itálii se spolu s ním naučíme připravit netradiční pizzu a v Řecku si zahrajeme na starověké bohy.

17.-21.7.2017 AFRIKA

Víte, jak se jezdí v Africe? No přece na velbloudovi. Zaveze nás až k egyptským pyramidám, kde se na chvilku proměníme v mumie. Podíváme se za naší africkou kamarádkou Kolonkan, která nás naučí vyrábět africké šperky a péct kukuřičné placky. Mňam! Jen pozor na tygry, žirafy a slony – ti by si určitě také smlsli… a možná i na nás!

24.-28.7.2017 ASIE

Jak jinak procestovat Asií, než na létajícím koberci! My si utkáme nějaký hodně veliký, aby se tam vešel pan Bambíno se všemi kamarády, který nás seznámí s asijskou kuchyní. K ní neodmyslitelně patří sushi, rýžové nudle a hůlky. Ještě tradiční klobouk, vějíř a kimono, a slavnostní hostina může začít!

31.7.- 4.8.2017 PODMOŘSKÁ OLYMPIÁDA

Pozor! Pozor! Připravme si šnorchl, brýle, plavky a ploutve! Náš kamarád Sponge Bob vyzývá všechny odvážné sportovce na podmořskou olympiádu! Soutěžit s námi bude i Nemo a další mořští obyvatelé. Pojďte spolu s námi objevit tento úžasný živel a parádně si zasoutěžit třeba i o nějaké odměny!

7. - 11.8. 2017 AUSTRÁLIE

Pas, mapu, kufr, honem rychle kontrolujte, do letadla nasedejte! Společně s Tasmánským čertem poletíme až na druhou stranu zeměkoule. Co nás asi čeká a nemine? No přeci přátelská Austrálie. Tasmánský čert je velký kamarád s klokany, kteří se těší, až si spolu zaskáčeme a pochutnáme si na čerstvém ovocném salátu. Během naší úžasné výpravy nás čeká seznámení s hudebním nástrojem didgeridoo, který má zvláštní tvar a je vyroben ze dřeva. Didgeridoo vydává zajímávé zvuky, které jsou ideální k doprovodu domorodých tanců. Tyto tance, které obyvatelé Austrálie tančí už od pradávných let, si na konci naší cesty také vyzkoušíme.

14. – 18.8. 2017 SEVERNÍ AMERIKA

Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají! Autobus s mluvícím reproduktorem nás povozí po Severní Americe a naším průvodcem nebude nikdo jiný než sám Mickey Mouse. Kam se to řítíme? Okolo majestátní sochy Svobody a také se podíváme, kde bydlí americký pan prezident! Jů, a další zajímavá zastávka bude v úchvatném Grand Canyonu, kde se dříve proháněli Indiáni na koních a stříleli z luku. Chcete se stát na chvíli také Indiány? Ano? Tak si společně vyrobíme indiánskou čelenku a luk. Cestování je velmi náročné i pro malé Indiány, a proto nás na konci cesty bude čekat bohatý piknik, kde budeme moci nabrat síly na další dobrodružství.

21. – 25.8. 2017 JIŽNÍ AMERIKA

Připravit správný taneční postoj a začínáme. Otočka, zvedačka a krok sun krok. S Minnie a Mickeym se protančíme až do prosluněné Jižní Ameriky. Čeká nás pravý a nefalšovaný karneval v Riu. Vyrobíme si barevný karnevalový kostým, naučíme se namíchat lehký letní koktejl a možná se zúčastníme i fotbalového zápasu. Během naší cesty budeme mít možnost poznat i plno nových exotických rostlin, o kterých se nám v České republice může jen zdát.

28. – 1.9. 2017 ARKTIDA A ANTARKTIDA

Kdybychom se tak v tom horoucím létě mohli trochu zchladit! Troufalé přání nám lehce splní psí spřežení, které nás zaveze do chladivé Arktidy a Antarktidy. Přivítají nás Eskymáci, kteří nám ukážou, jak správně postavit ledové iglú, a zavedou nás do míst, kde žijí tučňáci. Protože všude kolem nás bude led a sníh, můžeme je využít k všelijakým pokusům. Až vše důkladně prozkoumáme, necháme se odvést zpátky domů. S kamarády si pak budeme moci vyrobit zdravou ovocnou zmrzlinu, která bude tou pomyslnou tečkou naší dobrodružné cesty kolem světa.

Bambíní prázdniny 7-10 let

Bambíní cesta kolem světa

Příměstské tábory pro děti od 7 do 10 let

 • dozvíme se zájímavosti a tajemství z celého světa
 • každým dnem nás provedou český učitel a anglický rodilý mluvčí
 • na jeden den se staneme režiséry a herci a sami si natočíme film
 • podnikenem celodenní dobrodružný výlet
 • poznáme svět skrz umění, sport i chutě
 • LEGO Education nám pomůže pochopit, jak funguje svět

V ceně 3 850 Kč / týden

 • česko-anglický vzdělávací program pondělí-pátek 9:00 - 16:00
 • 3x denně bio strava a celodenní pitný režim
 • lekce dramatické výchovy s natočením filmu
 • výlety po Praze a okolí vč. vstupného a cestovních nákladů
 • lekce LEGO Education s kvalifikovaným anglickým lektorem
 • veškeré vzdělávací a výtvarné pomůcky a materiály
 • zkušený český pedagog a rodilý mluvčí
 • malá skupinka max. 20 dětí

Doplňkový program 500 Kč / týden

 • ranní aktivity 7:30 – 9:00 pod dohledem pedagoga
 • odpolední aktivity 16:00 – 18:00 pod dohledem pedagoga
 • večerní svačina

10.-14.7.2017 EVROPA

Francie, Anglie, Itálie, Řecko a zpátky domů do Česka. Uprostřed našeho cestování navštívíme na celodenním výletu muflony a probádáme evropskou floru v Kunratickém lese. Proměníme se v bytosti z řeckých bájí, které se stanou námětem našeho filmu.Vyzkoušíme si italskou kuchyni, čaj o páté a vyšplháme i k pražské Eiffelovce.

24.-28.7.2017 ASIE

Tento týden s dětmi budeme cestovat po Asii. Nejprve si pořídíme “bambíní” pasy a poté poletíme balónem do Ruska, Číny, Himalájí, Indie a Tibetu. Uprostřed našeho cestování se vydáme na výšlap do Himalájí - na Divokou Šárku, kde si užijeme zábavné outdoorové aktivity. Natočíme si svoje stínové divadlo o čínských dracích. Zhotovíme si matrjošky, mandaly i tibetské šály.Aby toho nebylo moc, oddechneme si jako praví mniši u meditace a čaje.

31.7.- 4.8.2017 PODMOŘSKÁ OLYMPIÁDA

Náš olympijský týden se ponese v duchu nejrůznějších, a především netradičních sportovních aktivit. To vše odstartujeme, kde jinde než právě, na Olympu. Zažijeme opravdovou olympijskou atmosféru se vším všudy! Nebude chybět zahajovací ceremoniál s přehlídkou kostýmů a vlajek. Také se vydáme na sportovní stadion a cestou si užijeme spoustu legrace. Kdo by se nechtěl stát reportérem na naší podmořské olympiádě? Díky záznamu, který vytvoříme, si všichni uchováme skvělý týden v živé paměti.

7. - 11.8. 2017 AUSTRÁLIE

Polovina prázdnin za námi, a to je nejvyšší čas navštívit protinožce! Na jeden den se naše pražská Stromovka změní na Národní park Kakadu a zjistíme, jestli ptáci v Austrálii létají pozpátku. Nebo chodí po hlavě? Na jeden den se dostaneme do australské pohádky, zkusíme si stvořit vlastní operu ze Sydney, a dovíme se jak funguje cestování lodí.

21. – 25.8. 2017 JIŽNÍ AMERIKA

Tento týden budeme cestovat po Jižní Americe. Uprostřed našeho cestování vyrazíme na celodenní výlet do přírodního parku Hostivař, kde je mimo jiné i jezero, stejně jako v Jižní Americe jezero Titicaca. Natočíme si brazilskou pohádku, dáme si turnaj ve fotbale, a to vše zakončíme velkolepým karnevalem.

28. – 1.9. 2017 ARKTIDA A ANTARKTIDA

Tento týden se pojedeme osvěžit až do mrazivé Antarktidy! Nejprve si pořídíme bambíní pas a pak už budeme prozkoumávat životy Eskymáků, stavět iglú či rybařit. Dále se vydáme na výpravu do mořského světa a natočíme si společně čukotskou pohádku. Podaří se nám dobýt Jižní pól? Když ne, tak Letenské sady zdoláme určitě a budeme se u toho skvěle bavit!

Přihláška

Závazná přihláška na Bambíní prázdniny 2017

Dítě

Jméno  Příjmení 
Datum narození    

Další důležité informace o dítěti (alergie, zdravotní omezení, speciální strava…)
 

Zákonný zástupce

Jméno  Příjmení   
Ulice  Město 
PSČ    
Telefon  E-mail 
Telefon2   
 
Jak jste se o nás dozvěděli?  
 

Varianta programu 

  děti do 6 let   děti 7 - 10 let

Termín 
3. - 7. 7. 2017
10. - 14. 7. 2017
17. - 21. 7. 2017
24. - 28. 7. 2017
31. 7. - 4. 8. 2017
7. - 11. 8. 2017
14. – 18. 8. 2017
21. – 25. 8. 2017
28. 8. – 1. 9. 2017
 
Termín 
10. - 14. 7. 2017
24. - 28. 7. 2017
31. 7. - 4. 8. 2017
7. - 11. 8. 2017
21. – 25. 8. 2017
28. 8. – 1. 9. 2017
 
Specifikace programu
 
  Poslední ukončený ročník
 
Mám zájem o objednání doplňkového programu
 
Souhlasím s obchodními podmínkami
 
 
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
 
 ( povinné položky )

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.